Modernizacja sieci wodociągowej wraz ze Stacją Uzdatniania Wody oraz odbudowa dróg i sieci deszczowej w popegeerowskiej m-sci Kusowo
Gmina Redzikowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00091910
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00091910/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-21 08:52
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f28b20fd-9571-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 8391006582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00091910 z dnia 2022-03-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sieci wodociągowej wraz ze Stacją Uzdatniania Wody oraz odbudowa dróg i sieci deszczowej w popegeerowskiej m-sci Kusowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Słupsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979855
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sportowa
1.5.2.) Miejscowość: Słupsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: michalm@gminaslupsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gminaslupsk.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_slupsk/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja sieci wodociągowej wraz ze Stacją Uzdatniania Wody oraz odbudowa dróg i sieci deszczowej w popegeerowskiej m-sci Kusowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f28b20fd-9571-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00091910
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020958/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa dróg na osiedlu w Kusowie wraz z budowa kanalizacji deszczowej, oświetlenia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00067562/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Projekt współfinansowany w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
3.2. W ramach zadania planujemy budowę sieci wodociągowej PE225, PE125 i PE110 z przyłączami; rozbudowę Stacji Uzdatniania Wody na potrzeby popegeerowskiej m. Kusowo, polegającej na wybudowaniu zbiornika wody uzdatnionej, zestawu pomp drugiego stopnia; sieci kanalizacji deszczowej , z rur PEHD o śr. 300mm–600mm, zbiornika retencyjnego wykonanego z systemu rur o śr. 2000mm; oraz odbudowę infrastruktury drogowej wraz z budową oświetlenia. Postępowanie jest przeprowadzane zgodnie ze wstępną promesą nr 01/2021/1728/PolskiLad
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do wyznaczonego terminu złożono jedną ofertę. Kwota podana przed otwarciem ofert, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 9 800 000,00 zł brutto . Powyższa kwota zgodnie z art. 222 ust. 4 ustawy została udostępniona na stronie internetowej prowadzonego postępowania. Najkorzystniejsza oferta zawiera cenę: 26 699 830,17 zł (brutto). Przekracza ona znacznie kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia. Jednocześnie należy wskazać, iż Zamawiający nie może zwiększyć przeznaczonej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. W świetle powyższego unieważnienie niniejszego postępowania jest konieczne i w pełni uzasadnione.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 26699830,17 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 26699830,17 PLN
| 2022-03-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |