Dostawa artykułów spożywczych
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Działdowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00116499
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-11 07:41
- Lokalizacja
- Działdowo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5711458598
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty spożywcze
Wykonawcy
7 przyznanych
MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
66 849,44 PLNMAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
24 070 PLNMAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
17 618,6 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
441 PLNMAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
21 524,8 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
8664 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
20 230 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.