Realizacja usługi superwizji na potrzeby kadry Regionalnych Centrów Kryzysowych w ramach projektu Regionalne Pogotowie Kryzysowe
WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00092890
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-21 14:10
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8512871498
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenioweUsługi doradztwa
Wykonawcy
3 przyznane
AGNIESZKA KOT-CIENKOSZKRAKÓW, PL
71 520 PLNAGNIESZKA KOT-CIENKOSZKRAKÓW, PL
71 520 PLNAGNIESZKA KOT-CIENKOSZKRAKÓW, PL
71 520 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.