Wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu izolacji przeciwwilgociowych oraz wentylacji w budynku Sopockiego Ogniska Plastycznego położonym przy ul. Księżycowej 3B w Sopocie

GMINA MIASTA SOPOTU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00093023
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00093023/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-21 14:46
Lokalizacja
Sopot, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c7f2cd41-8e62-11ec-94c8-de8df8ed9da1
Identyfikator
5851411941
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00093023 z dnia 2022-03-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu izolacji przeciwwilgociowych oraz wentylacji w budynku Sopockiego Ogniska Plastycznego położonym przy ul. Księżycowej 3B w Sopocie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA SOPOTU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675563

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 25/27

1.5.2.) Miejscowość: Sopot

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-704

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.sopot.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sopot.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu izolacji przeciwwilgociowych oraz wentylacji w budynku Sopockiego Ogniska Plastycznego położonym przy ul. Księżycowej 3B w Sopocie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7f2cd41-8e62-11ec-94c8-de8df8ed9da1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00093023

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018211/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu izolacji przeciwwilgociowej oraz wentylacji w budynku Sopockiego Ogniska Plastycznego połozonym przy ul. Księżycowej 3B w Sopocie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00058084/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.IN.2022.MSt

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 145000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wszystkich Robót budowlanych polegających na wykonaniu izolacji przeciwwilgociowych oraz wentylacji w budynku Sopockiego Ogniska Plastycznego położonym przy ul. Księżycowej 3B w Sopocie. Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksowe wykonanie całości robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych (zwaną dalej STWiORB), stanowiącą załącznik nr 2 do niniejszej umowy i wszelkich czynności niezbędnych do wykonania przedmiotu umowy oraz oddania obiektu do użytkowania.
2. Wykonanie robót budowlanych obejmuje w szczególności:
1) Usunięcie tynków wewnętrznych,
2) Usunięcie spoin murów,
3) Odgrzybianie ścian i sufitów,
4) Wycięcie bruzd w posadzkach na styku z izolowanymi ścianami,
5) Wykonanie przejść przez ściany dla przewodów instalacji wentylacji, instalacji elektrycznych,
6) Wykonanie bruzd pod przewody instalacji elektrycznej,
7) Wykonanie izolacji przeciwwilgociowych poziomych murów sąsiadujących z przyległymi nieruchomościami,
8) Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej pionowej murów zewnętrznych sąsiadujących z przyległymi nieruchomościami,
9) Roboty wykończeniowe,
10) Wymiana pokrycia w zewnętrznej studni chłonnej,
11) Poszerzenie istniejącego otworu czerpni powietrza wraz z robotami wykończeniowymi,
12) Wykonanie wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej z uwzględnieniem zamknięcia elementów istniejącej wentylacji grawitacyjnej tam, gdzie jest taka potrzeba,
13) Wykonanie instalacji elektrycznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, która Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła jedna oferta złożona przez:
GOTIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. 3 Maja 33
81-743 Sopot
Cena złożonej oferty przekracza kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny złożonej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 345000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 345000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-03-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane