Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę infrastruktury sportowej dla zadania pn.: „Budowa infrastruktury lekkoatletycznej”

Miasto Chełm

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00096492
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-03-24 07:41
Lokalizacja
Chełm, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5632167582
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

4 przyznane

SZYMON KITATarnowskie Góry, PL
23 985 PLN
SZYMON KITATarnowskie Góry, PL
23 985 PLN
SZYMON KITATarnowskie Góry, PL
23 985 PLN
SZYMON KITATarnowskie Góry, PL
23 985 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.