Dostawa druków medycznych robionych według wzoru oraz książek kontroli dla potrzeb Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00093721
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-22 10:47
- Lokalizacja
- Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6111213469
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Druki i produkty podobneDrukowane książki
Wykonawcy
2 przyznane
IMPACT S.C., DARIUSZ NOWAK, MAŁGORZATA NOWAKKuźnica Warężyńska, PL
188 776,71 PLN„IMPACT” Spółka Cywilna Dariusz Nowak, Małgorzata NowakWojkowice Kościelne, PL
188 776,71 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.