Utworzenie sprawnej sieci komunikacyjnej poprzez przebudowę dróg gminnych na terenie Miasta Lipna

Gmina Miasta Lipna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00093758
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00093758/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-22 10:57
Lokalizacja
Lipno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bff41fca-947e-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
4660387786
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty w zakresie nawierzchni ulicRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychInstalowanie znaków drogowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00093758 z dnia 2022-03-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie sprawnej sieci komunikacyjnej poprzez przebudowę dróg gminnych na terenie Miasta Lipna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Lipna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866502

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Dekerta 8

1.5.2.) Miejscowość: Lipno

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-600

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 542884211

1.5.8.) Numer faksu: 542884265

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@umlipno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umlipno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umlipno.bipgov.net/przetargi.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utworzenie sprawnej sieci komunikacyjnej poprzez przebudowę dróg gminnych na terenie Miasta Lipna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bff41fca-947e-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00093758

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00048208/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Utworzenie sprawnej sieci komunikacyjnej poprzez przebudowę dróg gminnych na terenie Miasta lipna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00065480/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271-1TP/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 11788617,89 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania przetargowego jest Utworzenie sprawnej sieci komunikacyjnej poprzez przebudowę dróg gminnych na terenie Miasta Lipna.
W ramach realizacji zadania do przebudowy przewidywane są następujące ulice lub odcinki ulic:
1. Aleja bzów – 305 mb
2. Akacjowa – 80 mb, Topolowa – 84 mb , Wiązowa – 146 mb,
3. Astrowa – 133 mb,
4. Dębowa – 100 mb,
5. Dolna – 692 mb,
6. Grabowa – 139 mb,
7. Graniczna – 486 mb,
8. Granitowa – 85 mb,
9. Jabłoniowa – 184 mb,
10. Jagodowa – 165 mb, Poziomkowa – 230 mb, Wiśniowa – 160 mb,
11. Kolejowa – 276 mb,
12. Kujawska – 170 mb + 140 mb + 72 mb,
13. Kusocińskiego – 143 mb,
14. Leśna / Sportowa – 310 mb + 916 mb,
15. Łanowa – 89 mb,
16. Łączna / Okrężna – 872 mb,
17. Mazowiecka – 197 mb,
18. Narcyzowa – 232 mb,
19. Orla – 332 mb,
20. Parkowa – 161 mb,
21. Piaskowa / Kamienna – 87 + 89 mb,
22. Platanowa – 226 mb,
23. Południowa – 216 mb,
24. Podgórna – 58 mb,
25. Skłodowskiej – 123 mb,
26. Studzienna – 125 mb,
27. Śliwkowa – 120 mb,
28. Ślusarskiego – 138 mb,
29. Wapienna Góra – 67 mb,
30. Wiejska – 460 mb,
31. Wodna – 62 mb, Bulwarna – 90 mb, Mokra 66 mb,
32. Wschodnia – 864 mb,
33. Wschodnia, Graniczna – 310 mb,
34. Zacisze – 171 mb,
35. Żabia – 55 mb,
36. Żeromskiego – 269 mb + 264 mb.
Szczegółowy zakres zamówienia znajduje się w zamówienia znajduje się w załączniku do SWZ – Dokumentacja projektowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
Postępowanie zostaje unieważnione na podstawie Art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp, gdyż cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Uzasadnienie faktyczne:
Do Zamawiającego w wyznaczonym na składanie ofert terminie wpłynęła jedna oferta. Złożona oferta przewyższała kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zadania. Zamawiający z uwagi na trudną sytuację budżetową miasta nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych do kwoty/ceny zadeklarowanej przez Wykonawcę, wskutek czego postępowanie zostaje unieważnione.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16357500,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16357500,54 PLN

2022-03-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane