Wykonanie prac budowanych przy Kościele Parafialnym pw. św. Jadwigi Śląskiej w Krośnie Odrzańskim w ramach projektu „Piastowskie dziedzictwo Świętej Jadwigi Śląskiej w Krośnie Odrzańskim"

GMINA KROSNO ODRZAŃSKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00095592
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00095592/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-23 12:05
Lokalizacja
Krosno Odrzańskie, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d6015546-9806-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
9261000601
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów sakralnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00095592 z dnia 2022-03-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac budowanych przy Kościele Parafialnym pw. św. Jadwigi Śląskiej w Krośnie Odrzańskim
w ramach projektu „Piastowskie dziedzictwo Świętej Jadwigi Śląskiej w Krośnie Odrzańskim"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KROSNO ODRZAŃSKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770267

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Krosno Odrzańskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-600

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@krosnoodrzanskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.krosnoodrzanskie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/krosnoodrzanskie

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie prac budowanych przy Kościele Parafialnym pw. św. Jadwigi Śląskiej w Krośnie Odrzańskim
w ramach projektu „Piastowskie dziedzictwo Świętej Jadwigi Śląskiej w Krośnie Odrzańskim"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6015546-9806-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00095592

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00008691/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020; Oś Priorytetowa VIII Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury; Działania 8.1 Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00069159/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.7013.2.2022.DB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia są: Wykonanie prac budowanych przy Kościele Parafialnym pw. św. Jadwigi Śląskiej w Krośnie Odrzańskim w ramach projektu „Piastowskie dziedzictwo Świętej Jadwigi Śląskiej w Krośnie Odrzańskim” Projekt współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020; Oś Priorytetowa VIII Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury; Działania 8.1 Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury.
 Wspólny Słownik Zamówień CPV: 45212360-7 Roboty budowlane w zakresie obiektów sakralnych.
3.2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zadanie to jest traktowane jako jedna całość. Podzielenie zadania jest niezasadne pod względem ekonomicznym, technicznym oraz organizacyjnym i mogłoby zagrozić właściwemu wykonaniu zadania. Standard wykonania, technologia oraz użyte materiały winny być takie same na w całym obiekcie. Pozwoli to na długoletnia eksploatację obiektu budowalnego.
3.3. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.
3.4. Wymagania dla Wykonawcy lub podwykonawcy dotyczące zatrudnienia na umowę o pracę zgodnie z art. 95 PZP:
3.5.1. Zamawiający wymaga, by osoby wykonujące roboty budowalne były zatrudnione wyłącznie na podstawie umowy o pracę.
3.5.2. Wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia Zamawiającemu w terminie określonym zapisami umowy i aktualizowania na bieżąco, tj. za każdym razem, gdy dojdzie do zmiany personalnej, listy osób biorących udział w realizacji zamówienia.
3.5.3. Lista osób biorących udział w realizacji zamówienia musi zawierać pełny skład osobowy osób zaangażowanych w realizację zamówienia wraz z określeniem pełnionych przez nich funkcji.

3.5. Zamawiający nie wymaga, aby Wykonawca odbył wizję lokalną zgodnie z art. 131 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp.
3.6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212360-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów sakralnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2022-03-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane