Wybór biegłych rewidentów do badania sprawozdań finansowych za 2021 r. i 2022 r. oraz dobrowolne badania sprawozdań finansowych za 2021 r. WSJO posiadającą osobowość prawną
Województwo Mazowieckie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00099502
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-03-26 14:52
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1132453940
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi audytu finansowego
Wykonawcy
25 przyznanych
AUDIT CONSULT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
20 910 PLN"BILANS-REWID-STANDARD" BIEGLI REWIDENCI I DORADCY FINANSOWI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
22 140 PLN"BILANS-REWID-STANDARD" BIEGLI REWIDENCI I DORADCY FINANSOWI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
21 894 PLN"BILANS-REWID-STANDARD" BIEGLI REWIDENCI I DORADCY FINANSOWI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
23 124 PLN"BILANS-REWID-STANDARD" BIEGLI REWIDENCI I DORADCY FINANSOWI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
25 830 PLN"BILANS-REWID-STANDARD" BIEGLI REWIDENCI I DORADCY FINANSOWI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
21 894 PLN"BILANS-REWID-STANDARD" BIEGLI REWIDENCI I DORADCY FINANSOWI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
25 830 PLN"BILANS-REWID-STANDARD" BIEGLI REWIDENCI I DORADCY FINANSOWI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
28 536 PLNBIURO AUDYTORSKIE PROWIZJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
22 755 PLNAUDIT CONSULT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
20 295 PLNAUDIT CONSULT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
20 295 PLNPRZEDSIEBIORSTWO USŁUGOWE "FINLEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
17 220 PLNPRZEDSIEBIORSTWO USŁUGOWE "FINLEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
13 776 PLNPRZEDSIEBIORSTWO USŁUGOWE "FINLEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
14 760 PLNPRZEDSIEBIORSTWO USŁUGOWE "FINLEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
13 776 PLNPRZEDSIEBIORSTWO USŁUGOWE "FINLEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
13 776 PLNAUDIT CONSULT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
20 295 PLNPRZEDSIEBIORSTWO USŁUGOWE "FINLEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
13 776 PLNKPW AUDYTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódz, PL
31 980 PLNPRZEDSIEBIORSTWO USŁUGOWE "FINLEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
17 220 PLNPRZEDSIEBIORSTWO USŁUGOWE "FINLEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
17 220 PLN"BILANS-REWID-STANDARD" BIEGLI REWIDENCI I DORADCY FINANSOWI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
19 680 PLNBIURO AUDYTORSKIE PROWIZJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
20 910 PLNPRZEDSIEBIORSTWO USŁUGOWE "FINLEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
6888 PLNPRZEDSIEBIORSTWO USŁUGOWE "FINLEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
6888 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.