Budowa, przebudowa i remont dróg w Gminie Kcynia

Gmina Kcynia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00097494
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00097494/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-24 13:19
Lokalizacja
Kcynia, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b76e7831-88ae-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
5581800979
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnychRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie linii telefonicznychRoboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej

Wykonawcy

3 przyznane

REDON NAKŁO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNakło nad Notecią, PL · lot 0
1 873 512,14 PLN
PAWEŁ KUBICKIŻnin, PL · lot 1
792 168,87 PLN
RAFAŁ SZYMCZAKNakło nad Notecią, PL · lot 3
660 318,08 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00097494 z dnia 2022-03-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa, przebudowa i remont dróg w Gminie Kcynia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kcynia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350872

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 23

1.5.2.) Miejscowość: Kcynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-240

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kcynia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kcynia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/475887

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa, przebudowa i remont dróg w Gminie Kcynia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b76e7831-88ae-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00097494

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019958/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa, przebudowa i remont dróg w Gminie Kcynia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00050638/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.475887.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa drogi w m. Kazimierzewo:
a) roboty przygotowawcze, na które składają się w szczególności:
- roboty pomiarowe na odcinku ok. 1 851 mb,
- ścinanie piłą mechaniczną drzew o średnicy 16-65+ cm – ok. 28 szt.,
- mechaniczne karczowanie pni o średnicy 16-150 cm – ok. 28 szt.,
- mechaniczne karczowanie krzaków – ok. 0,076 ha,
b) roboty ziemne, na które składają się w szczególności:
- roboty ziemne wykonywane koparkami z transportem urobku – ok. 4 730 m3,
- ręczne formowanie nasypów – ok. 265 m3,
c) roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli, na które składają się w szczególności:
- wykopy liniowe o ścianach pionowych – ok. 26 m3,
- układanie w wykopie rur ochronnych – ok. 81 m,
- zasypywanie wykopów ze skarpami – ok. 26 m3,
d) roboty w zakresie przepustów, na które składają się w szczególności:
- budowa prefabrykowanych przepustów drogowych rurowych jednootworowych – ok. 13 m,
- obudowa wlotów przepustów – ok. 4 m3,
- brukowanie skarp brukowcem z kamienia narzutowego na zaprawie – ok. 10 m2,
e) roboty dot. nawierzchni, na które składają się w szczególności:
- profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne – ok. 8 040 m2,
- wykonanie warstwy odsączającej z piasku wykonywane i zagęszczane mechaniczne – ok. 8 040 m2,
- wykonanie podbudowy z kruszywa niezwiązanego o grubości warstwy po zagęszczeniu 20 cm – ok. 8 040 m2,
- mechaniczne oczyszczenie nawierzchni nieulepszonej – ok. 7 707 m2,
- skropienie nawierzchni drogowych emulsją asfaltową – ok. 7 707 m2,
- wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego o grubości po zagęszczeniu 5 cm – ok. 7 707 m2,
- wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego o grubości po zagęszczeniu 4 cm – ok. 7 485 m2,
f) roboty dot. zjazdów, na które składają się w szczególności:
- profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne – ok. 1 125 m2,
- wykonanie warstwy odsączającej z piasku o grubości po zagęszczeniu 22 cm – ok. 1 125 m2,
- wykonanie podbudowy niezwiązanego, grubość warstwy po zagęszczeniu 12 cm – ok. 1 125 m2,
- mechaniczne oczyszczenie nawierzchni – ok. 1 125 m2,
- skropienie nawierzchni drogowych emulsją asfaltową – ok. 1 128 m2 ,
- wykonanie warstwy ścieralnej o grubości po zagęszczeniu 4 cm – ok. 1 023 m2,
- wykonanie przepustów rurowych pod zjazdami z rur betonowych o średnicy 40 cm – ok. 282 mb,
- brukowanie skarp brukowcem z kamienia narzutowego na zaprawie – ok. 114 m2,
g) roboty dot. chodników, na które składają się w szczególności:
- wykonanie chodników z masy asfaltowej – ok. 4m2,
h) roboty dot. instalowania znaków drogowych i barier drogowych, na które składają się w szczególności:
- ustawienie słupków do pionowych znaków drogowych – 4 szt.,
- montaż tablic znaków drogowych – 4 szt.
- montaż poręczy ochronnych sztywnych na słupkach – ok. 44 mb,
i) roboty dot. zieleni, na które składają się w szczególności:
- kształtowanie terenów zielonych – ok. 116 m2,
j) zapewnienie czasowej organizacji ruchu, a po zakończeniu prac – ustanowienie stałej organizacji ruchu,
k) wykonanie geodezyjnego pomiaru powykonawczego zrealizowanych obiektów drogowych wraz z potwierdzeniem złożenia operatu w ośrodku dokumentacji geodezyjnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

4.5.5.) Wartość części: 2073182,05 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi w m. Rozpętek:
a) roboty przygotowawcze, na które składają się w szczególności:
- roboty pomiarowe na odcinku – ok. 973 mb,
- rozebranie słupków do znaków – szt. 1,
- zdejmowanie tablic znaków drogowych – szt. 1,
b) roboty ziemne, na które składają się w szczególności:
- roboty ziemne wykonywane koparkami z transportem urobku – ok. 347 m3,
- roboty ziemne wykonywane koparkami podsiębiernymi z transportem urobku – ok. 2 022 m3,
- zagęszczanie nasypów ubijakami mechanicznymi – ok. 347 m3,
c) roboty dot. nawierzchni, na które składają się w szczególności:
- profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne – ok. 1 891 m2,
- wykonanie warstwy odsączającej z piasku wykonywane ręcznie i zagęszczane mechaniczne – ok. 1 891 m2,
- wykonanie podbudowy betonowej gr. warstwy po zagęszczeniu 12 cm – ok. 1 891 m2,
- podbudowa z kruszywa łamanego o gr. po zagęszczeniu 15 cm – ok. 1 891 m2,
- wyrównanie istniejącej podbudowy tłuczniem kamiennym – ok. 457 m3,
- mechaniczne oczyszczenie nawierzchni nieulepszonej – ok. 3 773 m2,
- skropienie nawierzchni drogowych asfaltem – ok. 3 773 m2,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych o grubości po zagęszczeniu 4 cm – ok. 3 773 m2,
- skropienie nawierzchni drogowej asfaltem – ok. 3 676 m2,
- wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych o grubości po zagęszczeniu 3 cm – ok. 3 676 m2,
d) roboty dot. zjazdów z kostki brukowej, na które składają się w szczególności:
- ręczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne ¬– ok. 54 m2,
- podbudowa betonowa – ok. 54 m2,
- nawierzchnia z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej gr. 4 cm – ok. 54 m2,
e) roboty dot. zjazdów bitumicznych, na które składają się w szczególności:
- mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża – ok. 408 m2,
- wykonanie warstwy odsączającej z piasku o grubości po zagęszczeniu 12 cm – ok. 408 m2,
- wykonanie podbudowy betonowej – ok. 408 m2,
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego – ok. 408 m2,
- skropienie nawierzchni drogowych asfaltem – ok. 408 m2,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych – ok. 408 m2,
f) roboty dot. obrzeży, krawężników i chodników, na które składają się w szczególności:
- osadzenie ok. 61 m obrzeży betonowych na ławie o wym. 25 x 8 cm,
- osadzenie 122 m krawężników o wym. 15 x 22 x 100 cm na ławie pod krawężniki,
- wykonanie ok. 6 m2 chodnika z kostki brukowej,
g) prace wykończeniowe, na które składają się w szczególności:
- humusowanie skarp – ok. 1 521 m2,
- układanie rur ochronnych z PCV – ok. 60 m,
- wykonanie przepustów rurowych z PCV pod zjazdami – ok. 48 m,
- wykonanie nawierzchni z kostki brukowej – ok. 10 m2,
- wykonanie chodników z płyt betonowych 50 x 50 x 7 – ok. 33 m2,
- wykonanie odwodnienia liniowego z betonu – ok. 17 m,
h) instalowanie znaków drogowych, na które składają się w szczególności:
- słupki do pionowych znaków drogowych – 8 szt.,
- tablice znaków drogowych – 9 szt.,
i) zapewnienie czasowej organizacji ruchu, a po zakończeniu prac – ustanowienie stałej organizacji ruchu,
j) wykonanie geodezyjnego pomiaru powykonawczego zrealizowanych obiektów drogowych wraz z potwierdzeniem złożenia operatu w ośrodku dokumentacji geodezyjnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

4.5.5.) Wartość części: 916268,71 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa ul. Strażackiej w Kcyni:
a) roboty pomiarowe, i usuwanie wierzchniej warstwy gleby, na które składają się w szczególności:
- roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych na odcinku ok. 0,267 km,
- roboty ziemne wykonywane koparkami z transportem urobku i usunięcie warstwy ziemi urodzajnej – ok. 34 m3,
b) roboty rozbiórkowe i ziemne, na które składają się w szczególności:
- rozebranie nawierzchni grubości 5 cm z mas mineralno-bitumicznych, wykonywane mechaniczne – ok. 1 075 m2,
- rozebranie nawierzchni o gr. 16-20 cm z brukowca – ok. 912 m2,
- rozebranie podbudowy gr. 18 cm z kruszywa – ok. 179 m2,
- rozebranie krawężników kamiennych i betonowych ok. 284 m oraz obrzeży trawnikowych ok. 82 m,
- rozebranie nawierzchni z kostki brukowej betonowej wykonywane ręcznie – ok. 498 m2,
- rozebranie płyt drogowych – ok. 129 m2,
c) roboty ziemne, na które składają się w szczególności:
- roboty ziemne wykonane koparkami z transportem urobku (przygotowanie terenu pod budowę) – ok. 190 m3,
d) roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli, na które składają się w szczególności:
- wykopy liniowe o ścianach pionowych z ręcznym wydobyciem urobku – ok. 50 m3,
- układanie w wykopie rur ochronnych dwudzielnych – ok. 156 m,
- zasypanie wykopu i zagęszczenie – ok. 50 m3,
e) roboty dot. podbudowy, na które składają się w szczególności:
- wykonanie koryta na całej szerokości jezdni i chodników, wykonane mechanicznie – ok. 1 253 m2,
- wykonanie ławy pod krawężniki betonowe z oporem– ok. 27 m3,
- ustawienie krawężników nowych na podsypce cementowo-piaskowej (prostych i łukowych kamiennych) – ok. 76 m,
- ustawienie krawężników kamiennych z odzysku – ok. 193 m,
- ustawienie krawężników betonowych na podsypce cementowo-piaskowej – ok. 186 m,
- wykonanie podbudowy z kruszywa niezwiązanego przy gr. warstwy po zagęszczeniu 20 cm – ok. 641 m2,
f) roboty dot. nawierzchni, na które składają się w szczególności:
- mechaniczne oczyszczenie nawierzchni nieulepszonej, skropienie nawierzchni drogowych emulsją asfaltową – ok. 641 m2,
- warstwa wiążąca nawierzchni, wykonana z betonu asfaltowego o gr. 5 cm po zagęszczeniu – ok. 641 m2,
- mechaniczne oczyszczenie nawierzchni ulepszonej i skropienie emulsją asfaltową – ok. 641 m2,
- warstwa ścieralna nawierzchni wykonana z betonu asfaltowego o gr. 4 cm po zagęszczeniu – ok. 641 m2,
- chodniki z kostki brukowej betonowej z wypełnieniem spoin piaskiem, układane na podsypce cementowo-piaskowej, kostka o gr. 8 cm – ok. 432 m2,
g) roboty dot. zjazdów, na które składają się w szczególności:
- koryta na całej szerokości jezdni i chodników, wykonywane mechanicznie – ok. 335 m2,
- podbudowa betonowa o gr. po zagęszczeniu 12 cm – ok. 335 m2,
- krawężniki betonowe na podsypce cementowo-piaskowej – ok. 58 m,
- ułożenie kostki brukowej betonowej o gr. 8 cm, grafitowa – ok. 335 m2,
h) roboty dot. chodników, na które składają się w szczególności:
- podbudowy betonowe o gr. 10 cm po zagęszczeniu – ok. 312 m2,
- chodnik z kostki brukowej, układany na podsypce cementowo-piaskowej, o gr. kostki 8 cm – ok. 312 m2,
i) roboty dot. oznakowania poziomego, na które składają się w szczególności:
- mechaniczne malowanie linii na skrzyżowaniach i przejściach dla pieszych – ok. 20 m2,
j) roboty ziemne dot. kanalizacji sanitarnej i deszczowej, na które składają się w szczególności:
- wykopy jamiste koparkami podsiębiernymi na odkład – ok 425 m3,
- ręczne wykopy wąskoprzestrzenne lub jamiste ze skarpami o szer. dna do 1,5 m i głębokości 1,5 m – ok. 47 m3
- umocnienie pionowych ścian wykopów ok. 644 m2,
- podłoża pod kanały z materiałów sypkich o gr. 10 cm – ok. 47 m3,
- obsypka rurociągów z piasku o gr. 30 cm – ok. 141 m3,
- demontaż oraz montaż konstrukcji podwieszeń kabli energetycznych i telekomunikacyjnych typu lekkiego o rozpiętości elementu 4,0 m – ok. 12 kpl.,
- demontaż oraz montaż konstrukcji podwieszeń rurociągów i kanałów o rozpiętości elementu 4,0 m – ok. 35 kpl.,
- zasypywanie wykopów i zagęszczanie ubijakami mechanicznymi – ok. 285 m3,
- wywóz urobku ziemi – ok.7 m3,
k) roboty dot. kanalizacji sanitarnej, na które składają się w szczególności:
- wykonanie kanałów z rur PVC łączonych kielichowo na uszczelkę gumową o śr. zewn. 160 mm – ok. 22 m,
- wykonanie kanałów z rur PVC łączonych kielichowo na uszczelkę gumową o śr. zewn. 200 mm – ok. 86 m,
- przewiert sterowany maszyną – ok. 8 m,
- montaż rur ochronnych o śr. nom. 300 mm – ok. 8 m,
- montaż studni rewizyjnych z kręgów betonowych o śr. 1000 mm w gotowym wykopie o głębokości 3 m ¬– ok. 1 szt.,
- montaż studzienek kanalizacyjnych systemowych PEHD o śr. 600 mm – ok. 3 szt.,
- montaż studzienek kanalizacyjnych systemowych VAWIN o śr. 400 mm z zamknięciem rurą teleskopową – ok. 2 szt.,
- montaż studzienek kanalizacyjnych systemowych VAWIN o śr. 315 mm z zamknięciem rurą teleskopową – ok. 3 szt.,
- wykonanie próby szczelności kanałów rurowych o śr. nom. 150 mm – ok. 22 m,
- wykonanie próby szczelności kanałów rurowych o śr. nom. 200 mm – ok. 86 m,
l) roboty dot. kanalizacji deszczowej, na które składają się w szczególności:
- wykonanie kanałów z rur PVC łączonych na wcisk o śr. zewn. 250 mm – ok. 34 m,
- wykonanie kanałów z rur PVC łączonych kielichowo na uszczelkę gumową o śr. zewn. 200 mm – ok. 69 m,
- montaż studni rewizyjnych z kręgów betonowych o śr. 1000 mm ¬– ok. 5,000 szt.,
- montaż wpustów ulicznych ¬– ok. 10 kpl.,
- wykonanie próby szczelności kanałów rurowych – ok. 102 m,
m) roboty dot. regulacji elementów infrastruktury kanalizacji sanitarnej, na które składają się w szczególności:
- regulacja pionowa: zaworów wodociągowych, gazowych i hydrantów – ok. 26 szt.,
- regulacja pionowa: kratek ściekowych ulicznych – ok. 10 szt.,
- regulacja pionowa: włazów kanałowych – ok. 12 szt.,
- regulacja pionowa: studzienki telefoniczne – ok. 5 szt.,
n) roboty dot. oświetlenia ulicznego, na które składają się w szczególności:
- wykopanie rowu kablowego o gł. 1,0 m pod kabel oświetleniowy – ok. 4 m,
- wykopanie rowu kablowego o gł. 0,6 m pod kabel oświetleniowy – ok. 21 m,
- wykonanie podsypki z piasku 2x10 cm w rowie kablowym – ok.25 m,
- ułożenie rury ochronnej typu DVK 110 w rowie kablowym – ok. 8 m,
- ułożenie kabla typu YAKA 4x35 w rowie kablowym z przykryciem folią – ok. 52 m,
- ułożenie kabla YAKY 4x35 w rowie w rurze ochronnej – ok. 8 m,
- montaż kompletny 2 słupów oświetleniowych wysokości 7 i 5 metrów, z fundamentem żelbetonowym prefabrykowanym – ok. 2 kpl.,
- montaż oprawy oświetleniowej drogowej LED – ok. 2 kpl.,
- montaż mufy kablowej POLI-01/ 4x35 na istniejącym kablu oświetleniowym – ok. 4 kpl.,
- zasypanie rowów kablowych – ok. 29 m,
- montaż uziomu taśmowo - szpilkowego dla słupa oświetleniowego – ok. 1 kpl.,
- wykonanie pomiarów izolacji kabla – ok. 4 kpl.,
- wykonanie pomiarów ochronnych – ok. 2 kpl.,
- stały kontakt z podmiotem odpowiedzialnym za wykonanie oświetlenia przejścia dla pieszych (Enea Oświetlenie),
- koordynacja wykonania – z podmiotem odpowiedzialnym – oświetlenia przejścia dla pieszych poprzez zapewnienie ustawienia, montażu i podłączenia oświetlenia przez ww. podmiot w terminie nie powodującym kolizji z robotami realizowanymi przez Wykonawcę oraz nie generującym opóźnień bądź konieczności rozbiórki wcześniej wykonanych elementów zamówienia podstawowego,
o) roboty dot. kanału technologicznego, na które składają się w szczególności:
- wykonanie oraz zasypanie rowu kablowego o gł. 1,2 m i szer. 0,4 m – ok 139 m,
- budowa kanalizacji kablowej z rur HDPE ¬– kanał technologiczny telekomunikacyjny z rur światłowodowych 3 x HDPE 40/3,7 – ok. 139 m,
- ułożenie rury osłonowej HDPE 110/6,3 – ok. 139 m,
- ułożenie prefabrykowanej wiązki mikrorur WRM – ok. 139 m,
- budowa studni kablowych prefabrykowanych typu SK-1 – ok. 3 kpl.,
p) roboty dot. kształtowania terenów zielonych, na które składają się w szczególności:
- humusowanie skarp z obsianiem przy gr. 5 cm – ok. 146 m2,
q) zapewnienie czasowej organizacji ruchu, a po zakończeniu prac – ustanowienie stałej organizacji ruchu,
r) wykonanie geodezyjnego pomiaru powykonawczego zrealizowanych obiektów drogowych wraz z potwierdzeniem złożenia operatu w ośrodku dokumentacji geodezyjnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych

45232411-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

4.5.5.) Wartość części: 806787,56 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont drogi w m. Elizewo:
a) roboty pomiarowe, na które składają się w szczególności:
- roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych na odcinku ok. 1,6 km,
- geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza na odcinku ok. 1,6 km,
b) roboty rozbiórkowe, na które składają się w szczególności:
- frezowanie nawierzchni bitumicznej o gr. 4 cm z wywozem materiału z rozbiórki – ok. 45 m2,
- mechaniczne rozebranie nawierzchni z tłucznia kamiennego o gr. 15 cm – ok. 32 m2,
- rozebranie przepustów rurowych o śr. 40 cm – ok. 20 m,
- wywiezienie gruzu z terenu rozbiórki – ok. 9 m3,
- ręczne ścinanie i karczowanie średniej gęstości krzaków – ok. 0,1 ha,
c) roboty ziemne, na które składają się w szczególności:
- roboty ziemne wykonywane koparkami podsiębiernymi z transportem urobku samochodami samowyładowczymi – ok. 24 m3,
- zagęszczenie nasypów ubijakami mechanicznymi – ok. 24 m3,
d) roboty w zakresie krawężnika betonowego, na które składają się w szczególności:
- wykonanie ławy pod krawężnik – ok. 2,6 m3,
- ustawienie krawężników betonowych o wymiarach 12 x 25 – ok. 52 m,
e) roboty dot. nawierzchni, na które składają się w szczególności:
- mechaniczne czyszczenie nawierzchni ulepszonej – ok. 8 183 m2,
- skropienie nawierzchni drogowej asfaltem – ok. 8 183 m2,
- nawierzchnia z mieszanki mineralno – bitumicznej – warstwa wiążąca, grubość po zagęszczeniu ok. 4 cm ¬– ok. 8 183 m2,
- skropienie nawierzchni drogowej asfaltem – ok. 8 183 m2,
- wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-bitumicznej o grubości po zagęszczeniu 3 cm – ok. 8 183 m2,
f) roboty dot. poboczy, na które składają się w szczególności:
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego – ok. 30 m2,
- wykonanie nawierzchni z betonu zbrojonego – ok. 30 m2,
g) roboty dot. przepustów, na które składają się w szczególności:
- ułożenie przepustów rurowych pod zjazdami – rura PCV o śr. 40 cm – ok. 24 m,
- wykonanie ławy fundamentowej żwirowej – ok. 0,96 m3,
- wykonanie ławy betonowej o gr. 10 cm – ok. 0,1 m3,
- ułożenie nawierzchni z brukowca z kamienia obrobionego o wym. 16-20 cm – ok. 1 m2,
h) roboty dot. organizacji ruchu, na które składają się w szczególności:
- ustawienie słupków do pionowych znaków drogowych – 17 szt.,
- montaż tablic znaków drogowych – 15 szt.,
- ręczne malowanie linii na skrzyżowaniach i przejściach dla pieszych – ok. 9 m2,
i) roboty wykończeniowe, na które składają się w szczególności:
- mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod konstrukcje poboczy gruntowych – ok. 2 362 m2,
j) zapewnienie czasowej organizacji ruchu, a po zakończeniu prac – ustanowienie stałej organizacji ruchu,
k) wykonanie geodezyjnego pomiaru powykonawczego zrealizowanych obiektów drogowych wraz z potwierdzeniem złożenia operatu w ośrodku dokumentacji geodezyjnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

4.5.5.) Wartość części: 613872,22 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1873512,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2864706,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1873512,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: REDON NAKŁO Spółka z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5581863520

7.3.4) Miejscowość: Nakło nad Notecią

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1873512,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 792168,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1045410,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 792168,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GABRODROG Paweł Kubicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5621640388

7.3.4) Miejscowość: Żnin

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 792168,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym zadaniu do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 660318,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1295859,27 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 660318,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rafał Szymczak PHU

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5581633412

7.3.4) Miejscowość: Nakło nad Notecią

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 660318,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

2022-03-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane