Budowa i modernizacja infrastruktury drogowej w Gminie Krasnobród
GMINA KRASNOBRÓD
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00097201
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00097201/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-24 11:57
- Lokalizacja
- Krasnobród, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-afc76b45-8030-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 9222720550
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00097201 z dnia 2022-03-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i modernizacja infrastruktury drogowej w Gminie Krasnobród
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRASNOBRÓD
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368701
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 36
1.5.2.) Miejscowość: Krasnobród
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-440
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 846607691
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@krasnobrod.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.krasnobrod.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://krasnobrod.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa i modernizacja infrastruktury drogowej w Gminie Krasnobród2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-afc76b45-8030-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00097201
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015312/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa i modernizacja infrastruktury drogowej w Gminie Krasnobród. Budowa drogi gminnej nr 112305L (ul. Słoneczna) oraz odcinka drogi nr 112304L (ul. Łąkowa) oraz przebudowa odcinka ulicy Łąkowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00048626/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: D.271.1.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym pn. „Budowa i modernizacja infrastruktury drogowej w Gminie Krasnobród”.
2.Zadanie inwestycyjne obejmuję budowę drogi gminnej nr 112305L (ul. Słoneczna) od km 0+000,00 do 0+467,14 oraz 0+000,00 do km 0+114,11 wraz z łącznikiem od km 0+000,00 do km 0+074,29. Budowa drogi nr 112304L (ul. Łąkowa) na odcinku od km 0+114,11 do km 0+324,96 i przebudowa odcinka od km 0+006,50 do km 0+204,90, w miejscowości Krasnobród. Dla budowy dróg zaprojektowano nawierzchnię asfaltową, a dla przebudowy odcinka ul. Łąkowej nawierzchnię z kostki betonowej brukowej. Zaprojektowano włączenie projektowanych dróg do istniejących dróg powiatowych oraz realizacje zjazdów indywidualnych i dojść do furtek. Łącznie 1065 m.
3.Przedmiot zamówienia składa się z dwóch zadań:
3.1.Zadanie 1: „Budowa drogi gminnej nr 112305L (ul. Słoneczna) i odcinka drogi nr 112304L (ul. Łąkowa) w miejscowości Krasnobród”, której zakres robót obejmuje w szczególności:
a)branża drogowa:
-wykonanie jezdni o nawierzchni asfaltowej ulicy Słonecznej i Łąkowej o łącznej długości 866,39m i szerokości 5m. Początek zakresu ul. Słonecznej od km 0+002,60 do km 0+467,14 oraz od km 0+000,00 do km 0+114,11 o łącznej długości 581,25 m wraz z łącznikiem od ulicy Słonecznej o długości 74,29 m. Początek zakresu ulicy Łąkowej od km 0+114,11 do km 0+324,96 o łącznej długości 210,85 m;
-wykonanie zjazdów indywidualnych o nawierzchni z kostki brukowej betonowej koloru czerwonego gr. 8 cm;
-wykonanie dojść do furtek o nawierzchni z kostki brukowej betonowej koloru szarego gr. 6 cm;
-wykonanie poboczy ulepszonych kruszywem;
-zieleniec;
-wykonanie oznakowania ulic;
-przestawienie słupa oświetleniowego
-regulacja pionowa urządzeń
b)branża sanitarna:
-wykonanie sieci kanalizacji deszczowej;
-wykonanie wpustów deszczowych;
-wykonanie studni rewizyjnych;
-wykonanie studni chłonnych;
-przebudowa sieci gazowej;
3.2.Zadanie 2: „Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 112304L
(ul. Łąkowa) od km 0+006.50 do km 0+204.90”, której zakres robót obejmuje w szczególności:
a)branża drogowa:
-wykonanie jezdni o nawierzchni z kostki betonowej brukowej od km 0+006,50 do km 0+204,90 o długości 198,40 m i szerokości zmiennej od 3,00 do 5,00m;
-wykonanie zjazdów z kostki betonowej brukowej;
-regulacja pionowa studzienek
-wykonanie oznakowania ulicy;
-roboty wykończeniowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1944625,66 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2383283,31 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1944625,66 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9222295093
7.3.3) Ulica: Peowiaków
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1944625,66 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-03-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |