Remont nawierzchni asfaltowych dróg gminnych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska
Gmina Bukowina Tatrzańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00098523
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00098523/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-25 11:00
- Lokalizacja
- Bukowina Tatrzańska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d2cfed10-8f20-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 7361717220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00098523 z dnia 2022-03-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni asfaltowych dróg gminnych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bukowina Tatrzańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892067
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 144
1.5.2.) Miejscowość: Bukowina Tatrzańska
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-530
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 18 20 00 870
1.5.8.) Numer faksu: 18 20 00 879
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@ugbukowinatatrzanska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugbukowinatatrzanska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont nawierzchni asfaltowych dróg gminnych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2cfed10-8f20-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00098523
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029111/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont nawierzchni asfaltowych dróg gminnych na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00059341/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZW.271.1.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 568950,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Zadanie nr 1. Remont nawierzchni asfaltowych poprzez mechaniczną rozbiórkę powstałych wyrw i uzupełnienie betonem asfaltowym spełniającym wymagania jak dla warstwy ścieralnej dróg gminnych minimum kategorii KR-2 o średniej grubości 6 cm z uszczelnieniem krawędzi taśmą bitumiczną w szacowanym zakresie - 1 550 m2.
Zadanie nr 2. Remont nawierzchni asfaltowych polegający na mechanicznej rozbiórce uszkodzonej nawierzchni asfaltowej i wykonaniu nawierzchni dwóch warstw bitumicznych 6 cm dolna warstwa + 6 cm górna warstwa spełniającym wymagania warstw wiążącej i ścieralnej jak dla dróg gminnych kategorii minimum KR-2 z uszczelnieniem połączeń taśmą bitumiczną w szacowanym zakresie 3 290 m2.
Zadanie nr 3. Remont nawierzchni asfaltowych poprzez powierzchniowe utrwalenie spękań emulsją asfaltową i grysem kamiennym o frakcji 8-12 na powierzchni w szacowanym zakresie 4 900 m2.
Zadanie nr 4. Remont nawierzchni asfaltowych poprzez wymianę istniejącej podbudowy na podbudowę z tłucznia kamiennego na głębokość średnią ok. 50 cm, w szacowanym zakresie 1 190 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający, na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę 700 000,00 zł brutto i udostępnił tę informację na stronie internetowej prowadzonego postępowania, (https://e-propublico.pl), przed otwarciem ofert, które miało miejsce w dniu 03.03.2022 r. o godzinie 10:30.Oferta z najniższą ceną, złożona przez Firmę Handlowo Usługową "Kal-Trans" Spółka Jawna Kalata, Os. Nowe 1/E , 34-424 Szaflary, zawiera cenę: 1 148 451.00 zł, zatem przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1148451,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1449432,00 PLN
| 2022-03-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |