Budowa budynków komunalnych w Radiówku
Gmina Wiązowna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00100959
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00100959/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-28 18:25
- Lokalizacja
- Wiązowna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bfc4716e-6982-11ec-ae77-fe331fedffdc
- Identyfikator
- 5320000234
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00100959 z dnia 2022-03-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynków komunalnych w Radiówku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiązowna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268994
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 59
1.5.2.) Miejscowość: Wiązowna
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-462
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wiazowna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tuwiazowna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://tuwiazowna.logintrade.net/zapytania_email,70662,1450b0b8bcf18f6262b258e836390eba.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynków komunalnych w Radiówku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bfc4716e-6982-11ec-ae77-fe331fedffdc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00100959
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001960/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.25 Budowa budynków komunalnych w Radiówku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00340418/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WRG.271.39.2021.JS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie zespołu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych (osiem mieszkań komunalnych w każdym) wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na południowym fragmencie działki nr ew. 584/114 w obrębie geodezyjnym 0007 – Emów w gm. Wiązowna. Do zamówienia należy również: wycinka drzew wraz z usunięciem karp i ich wywozem wraz z gałęziami (dłużyce ściętych drzew stanowią własność Zamawiającego i pozostają w jego dyspozycji), likwidacja kolidującej istniejącej nieużytkowanej sieci kanalizacji sanitarnej, budowa drogi wewnętrznej wraz z układem parkingów i chodnikami, budowa miejsca do gromadzenia odpadów stałych, zagospodarowanie terenu w zakresie planowanej inwestycji, budowa niezbędnej infrastruktury zewnętrznej oraz urządzeń budowlanych, budowa niezbędnych instalacji, budowa ogrodzenia terenu. Zakres robót zewnętrznych określa projekt zagospodarowania terenu w dokumentacji projektowej. Zakresem zamówienia jest również uzyskanie w imieniu Zamawiającego pozwolenia na użytkowanie wybudowanych budynków wraz z zagospodarowaniem. Roboty budowlane należy wykonać zgodnie z projektem budowlanym zatwierdzonym przez Starostę Otwockiego decyzją nr 979/2021 z dnia 08.07.2021 roku - udzielającą Gminie Wiązowna pozwolenia na budowę oraz dokumentacją wykonawczą.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja, która stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45262310-7 - Zbrojenie
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45262521-9 - Roboty murarskie w zakresie fasad
45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45323000-7 - Roboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli
45431000-7 - Kładzenie płytek
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z brakiem wyjaśnień dot. rażąco niskiej ceny, Zamawiający na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp odrzuca ofertę nr 3 ponieważ zawiera rażąco niską cenę.W związku z brakiem przedłużenia terminu związania ofertą, Zamawiający na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 12 ustawy Pzp odrzucił oferty nr 1, 2, 4, 5, 6 i 7 ponieważ wykonawcy nie wyrazili pisemnej zgody na przedłużenie terminu związania ofertą.
W związku z tym, że wszystkie złożone w postępowaniu oferty podlegały odrzuceniu, Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp.
| 2022-03-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |