Publikacja ogłoszeń w prasie codziennej o zasięgu ogólnopolskim – zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług do części 1 zamówienia podstawowego - OR-10.271.1.2024

Gmina Miejska Kraków - Urząd Miasta Krakowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00143814
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00143814/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-13 08:32
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d557ae03-43ea-45db-be9a-2455cc51e973
Identyfikator
6761013717
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi publikacji

Wykonawcy

1 przyznane

INFOR PL SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
15 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00143814 z dnia 2025-03-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Publikacja ogłoszeń w prasie codziennej o zasięgu ogólnopolskim – zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług do części 1 zamówienia podstawowego - OR-10.271.1.2024

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kraków - Urząd Miasta Krakowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554353

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wszystkich Świętych 3-4

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-004

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@um.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d557ae03-43ea-45db-be9a-2455cc51e973

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Publikacja ogłoszeń w prasie codziennej o zasięgu ogólnopolskim – zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług do części 1 zamówienia podstawowego - OR-10.271.1.2024

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d557ae03-43ea-45db-be9a-2455cc51e973

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00143814

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00082584

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Gmina Miejska Kraków na mocy umowy Nr W/I/774/GS/10/2024 zawartej w dniu 5 marca 2024 r., powierzyła Wykonawcy: INFOR PL S.A., ul. Burakowska 14, 01-066 Warszawa, wykonanie zamówienia pn. publikacja ogłoszeń w prasie codziennej o zasięgu ogólnopolskim, na stronach ogłoszeniowych gazety, które nie mogą mieć charakteru rozrywkowego lub sportowego, zgodnie z terminem podanym przez Zamawiającego w każdorazowym zleceniu - nr postepowania podstawowego OR-10.271.1.2024 r.
Niniejsze zamówienie zostanie udzielone:
a) w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego,
b) dotychczasowemu wykonawcy usług,
c) jako zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług, które były przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i są zgodne z jego przedmiotem.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR-10.271.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 12601,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest publikacja ogłoszeń w prasie codziennej o zasięgu ogólnopolskim na stronach ogłoszeniowych "Gazety Prawnej", które nie mogą mieć charakteru rozrywkowego lub sportowego, zgodnie z terminem podanym przez Zamawiającego w każdorazowym zleceniu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera umowa wraz z załącznikiem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79970000-4 - Usługi publikacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INFOR PL S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1180093066

7.3.3) Ulica: Burakowska 14

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-066

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-17

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Nr umowy W/I/950/GS/4/2025
2. Cena brutto za 1cm2 powierzchni ogłoszenia wynosi 2,70 zł.
3. Uwaga dot. pkt 8.3) ogłoszenia:
Właściwe brzmienie zapisu: „Przedmiot umowy będzie realizowany od dnia zawarcia umowy do 17 grudnia 2025 r. lub do wcześniejszego wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację umowy.
2025-03-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi