Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” dla zadania „Kompleksowa likwidacja barier architektonicznych w Zespole Opieki Zdrowotnej”
Zespół Opieki Zdrowotnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00101149
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00101149/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-29 08:58
- Lokalizacja
- Bolesławiec, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b8eafc8a-a9c2-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 6121542507
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty remontowe i renowacyjne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00101149 z dnia 2022-03-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” dla zadania „Kompleksowa likwidacja barier architektonicznych w Zespole Opieki Zdrowotnej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310338
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jeleniogórska, 4
1.5.2.) Miejscowość: Bolesławiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-700
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 571 223 482
1.5.8.) Numer faksu: 75 738 02 01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zozbol.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zozbol.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/spzoz_boleslawiec1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” dla zadania „Kompleksowa likwidacja barier architektonicznych w Zespole Opieki Zdrowotnej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8eafc8a-a9c2-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00101149
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00056069/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Kompleksowa likwidacja barier architektonicznych na terenie Zespołu Opieki Zdrowotnej w Boleslawcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00093883/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 9/PN/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 6918243,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” dla zadania „Kompleksowa likwidacja barier architektonicznych w Zespole Opieki Zdrowotnej”
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 260 ust 1 ustawy z dnia 11 września 2019 Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2022 r. poz. 25 ze zm.), Zamawiający informuje o unieważnieniu postępowaniu w związku z dyspozycją art. 255 ust. 6 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2022 r. poz. 25 ze zm.)UZASADNIENIE PRAWNE
Wypełniając dyspozycję art. 260 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz. U. z 2022 r. poz. 25 ze zm.), Zamawiający informuje o unieważnieniu postępowania na podstawie art. 255 ust. 6 z uwagi iż postępowanie obarczone jest wadą niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
UZASADNIENIE FAKTYCZNE
Postępowanie zostało obarczone wadą, niemożliwą do usunięcia, mającą charakter proceduralny, której nie można skorygować w toku prowadzonego postępowania poprzez usunięcie wady lub powtórzenie nieprawidłowej czynności. Usunięcie wady postępowania może być możliwe wyłącznie poprzez unieważnienie postępowania.
W toku prowadzonego pierwotnego postępowania Zamawiający określił przedmiot zamówienia uwzględniając cały proces realizacji zamówienia. Zamówienie zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 3 z uwagi iż najkorzystniejsza oferta z najniższa ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Z uwagi na formę finansowania, Zamawiający dokonał analizy zakresu przedmiotu zamówienia i skierował ponownie zakres zamówienia do ponownego procedowania w ramach możliwości finansowych.
| 2022-03-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |