Budowa zatoki postojowej w ciągu drogi powiatowej nr 2060K (ul. Droga Królewska) w miejscowości Niepołomice, powiat wielicki
Zarząd Dróg Powiatowych w Wieliczce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00102925
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00102925/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-30 09:39
- Lokalizacja
- Wieliczka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ab7a1cde-8b1a-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 356378582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00102925 z dnia 2022-03-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa zatoki postojowej w ciągu drogi powiatowej nr 2060K (ul. Droga Królewska) w miejscowości Niepołomice, powiat wielicki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Wieliczce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356378582
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słowackiego 29
1.5.2.) Miejscowość: Wieliczka
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-020
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdp.wieliczka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.wieliczka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.zdp.wieliczka.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządza drogami powiatowymi zgodnie z postanowieniami ustawy o drogach publicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa zatoki postojowej w ciągu drogi powiatowej nr 2060K (ul. Droga Królewska) w miejscowości Niepołomice, powiat wielicki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab7a1cde-8b1a-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00102925
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019312/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa zatoki postojowej w ciągu drogi powiatowej nr 2060K (ul.Droga Królewska) w miejscowości Niepołomice,Powiat wielicki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00054463/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.ZP.271.3.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 391759,77 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje realizację robót budowlanych dla zadania: „Budowa zatoki postojowej w ciągu drogi powiatowej nr 2060K (ul. Droga Królewska) na dz. Nr ew. 4295 w miejscowości Niepołomice, gm. Niepołomice” zgodnie decyzją pozwolenia na budowę nr 2721.2021 z dnia 14.12.2021
.
Planowana inwestycja zlokalizowana jest na terenie województwa małopolskiego, w powiecie wielickim, w gminie Niepołomice w miejscowości Niepołomice Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa będąca załącznikami C1-C9 do SWZ, na którą składa się:
1) Projekt budowlany – - załącznik C1
2) Projekt wykonawczy – załącznik C2
3) Projekt Stałej organizacji ruchu – załącznik C3
4) Inwentaryzacja zieleni kolidującej -załącznik C4
5) STWIOR – załącznik C5
6) Przedmiar robót -załącznik C6
7) Opinia Geotechniczna -załącznik C7
8) Projekt techniczny – załącznik C8
9) Dokumenty formalno-prawne –załącznik C9
3.3 Wykonawca zobowiązuje się wykonać inwestycję zgodnie dokumentacja projektową opisaną w pkt. 3.2, zgodnie z zasadami wiedzy technicznej, obowiązującymi w Rzeczpospolitej Polskiej przepisami prawa powszechnie obowiązującego, zgodnie z zapisami umowy (załącznik B do SWZ)
3.4 W trakcie realizacji zamówienia n ależy: zapewnić osoby kierujące budową i robotami budowlanymi posiadającej odpowiednie kwalifikacje zawodowe, zapewnić kompleksową obsługę geodezyjną na czas realizacji zadania, zabezpieczyć roboty w pasach dróg publicznych wraz z wykonaniem i zatwierdzeniem niezbędnych projektów tymczasowej organizacji ruchu, wykonać dokumentację powykonawczą.
3.5 Przed rozpoczęciem inwestycji należy wykonać i zamontować tablicę informacyjną zgodnie z wytycznymi określonymi w programie - „Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych” Wytyczne zawiera załącznik nr 6 do Uchwały nr 102 Rady Ministrów z dnia 23 lipca 2020 r. w sprawie wsparcia na realizację zadań inwestycyjnych przez jednostki samorządu terytorialnego (tj. M.P. z 2022., poz. 22)
3.6 Zamawiający informuje, że zakres zamówienia został zmniejszony o pozycję przedmiaru nr 2.1; i 2.2 Wycinka i karczowanie drzew o średnicy 10-45cm i 46-65 cm. W związku z czym pozycje te zostaną w kosztorysie ofertowym wyzerowane, a wykonawca nie jest uprawniony do otrzymania wynagrodzenia z tego tytułu.
3.7 Zamawiający nie przewiduje udzielenia zaliczek na wykonanie zamówienia.
3.8 Rozlicznie zamówienia nastąpi zgodnie ze wzorem umowy - załącznik B do SWZ
3.9 Wykonawca udzieli gwarancji jakości i rękojmi za wady na okres minimum 60 miesięcy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34900000-6 - Różny sprzęt transportowy i części zapasowe
34996000-5 - Drogowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 232537,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 418398,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 232537,49 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „KRUSZ-BUD” Piotr Iwulski, Roboty Drogowo-Budowlane, „KRUSZ-BUD” Piotr Iwulski, Zakład Eksploatacji Kruszyw,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6830001693
7.3.3) Ulica: Wola Batorska 2147/21,
7.3.4) Miejscowość: Zabierzów Bocheński
7.3.5) Kod pocztowy: 32-007
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 232537,49 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-03-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |