Remont chodników, wjazdów, parkingów oraz ulic na terenie gminy Michałowice

GMINA MICHAŁOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00102221
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00102221/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-29 14:12
Lokalizacja
Reguły, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f9588178-9090-11ec-9bc1-c2db95d08897
Identyfikator
5342480595
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

KATARZYNA BARTCZAKStara Wieś, PL · lot 0
357 090,22 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00102221 z dnia 2022-03-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont chodników, wjazdów, parkingów oraz ulic na terenie gminy Michałowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MICHAŁOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Powstańców Warszawy 1

1.5.2.) Miejscowość: Reguły

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-816

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 22 35 91 91

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@michalowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.michalowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.michalowice.pl/zamowienia-publiczne/ogloszenia-przetargow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont chodników, wjazdów, parkingów oraz ulic na terenie gminy Michałowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f9588178-9090-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00102221

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022724/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont chodników, wjazdów, parkingów oraz ulic na terenie gminy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00062146/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.11.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 325144,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie chodników, wjazdów, parkingów oraz ulic terenie Gminy Michałowice w ramach zadania budżetowego – „Remont chodników, wjazdów, parkingów, oraz ulic na terenie gminy”.

2. Zakres robót obejmuje m.in.:

1) Remont nawierzchni chodników i zjazdów, parkingów i ulic polegający na remoncie istniejącej, zdegradowanej nawierzchni chodników i zjazdów, parkingów czy ulic polegający na przestawieniu istniejącej nawierzchni z wykorzystaniem zdemontowanych elementów nawierzchni lub odtworzeniu przy użyciu nowego materiału;

2) Remont obrzeża betonowego polegający na remoncie istniejących, zdegradowanych obrzeży betonowych polegający na naprawie uszkodzeń powstałych na określonej długości obrzeża, metodą jego przestawienia, z wykorzystaniem obrzeży uzyskanych z rozbiórki, nadających się do ponownego wbudowania lub poprzez wymianę uszkodzonych elementów na nowe;

3) Remont krawężnika betonowego polegający na wymianie istniejących, zdegradowanych krawężników betonowych na nowe krawężniki betonowe.

3. Przedmiot zamówienia obejmuje bieżące remonty dróg w tym:
1) Roboty rozbiórkowe:
a) rozebranie nawierzchni z kotki betonowej brukowej ok. 500,00 m2,
b) rozebranie nawierzchni z płyt betonowych ok. 230,00 m2,
c) rozebranie krawężników betonowych ok. 50,00 m,
2) Roboty ziemne:
a) mechaniczne wykonanie koryta na całej szerokości drogi i chodnika głębokość 20 cm ok. 400,00 m2,
b) mechaniczne wykonanie koryta na całej szerokości drogi i chodnika głębokość 10 cm ok. 150,00 m2,
3) Obramowanie jezdni i chodników:
a) przestawienie krawężników betonowych wystających ok. 50,00m,
b) przestawienie krawężników betonowych wtopionych ok. 50,00 m,
c) przestawienie obrzeży betonowych ok. 70,00m,
d) wbudowanie krawężników betonowych wystających 100,00 m,
e) wbudowanie krawężników betonowych wtopionych 30,00 m,
4) Podbudowy:
a) wykonanie ok. 1200,00 m2 podbudowy z kruszyw łamanych,
5) Nawierzchnie:
a) układanie nawierzchni chodników wjazdów, parkingów, ulic i placów z betonowej kostki brukowej szarej i kolorowej, nowej i rozbiórkowej, kostka o grubości 6 cm i 8 cm ok. 2 250,00 m2,
b) układanie nawierzchni chodników z płyt betonowych ażurowych i chodnikowych, nowych i rozbiórkowych ok. 630,00 m2,
c) regulacja pionowa studzienek dla włazów kanałowych, studzienek dla zaworów wodociągowych i gazowych, studzienek dla kratek ściekowych ulicznych ok. 13,00 szt.
4. Pełny zakres przedmiotu zamówienia określony jest w:
1) „Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych”, stanowiącej załącznik nr 7 do SWZ;
2) „Obmiarze robót”, stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 357090,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 397133,61 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 357090,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Wielobranżowych Bartczak Katarzyna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5220013898

7.3.3) Ulica: Grodziska 21

7.3.4) Miejscowość: Stara Wieś

7.3.5) Kod pocztowy: 05-830

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 357090,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-20

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-03-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane