Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Ostaszewo
Gmina Ostaszewo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00102325
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00102325/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-29 14:34
- Lokalizacja
- Ostaszewo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ecb09b9c-a069-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 5792069670
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00102325 z dnia 2022-03-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Ostaszewo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ostaszewo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747900
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 51
1.5.2.) Miejscowość: Ostaszewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-112
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 552471328
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@ostaszewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ostaszewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Ostaszewo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ecb09b9c-a069-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00102325
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015842/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Ostaszewo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00081933/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZ.271.12.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1352628,68 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
Przedmiotem inwestycji jest termomodernizacja budynku użyteczności publicznej na terenie gminy Ostaszewo – budynek hali sportowej w Ostaszewie, zlokalizowanej na dz. nr 452 przy ul. Szkolnej w m. Ostaszewo. Termomodernizacja obejmuje wykonanie częściowego docieplenia ścian zewnętrznych wraz z wykonaniem nowej wyprawy tynkarskiej z silikonowego tynku cienkowarstwowego typu „baranek” (2,0mm), wymianę rynien i rur spustowych, wymianę zewnętrznej stolarki drzwiowej oraz remont/wymianę opaski wokół budynku. Wykonanie projektowanej termomodernizacji ma na celu poprawę warunków cieplno –wilgotnościowych w budynku oraz ogólną estetykę elewacji.
Przedmiotem inwestycji jest termomodernizacja budynku użyteczności publicznej na terenie gminy Ostaszewo – budynek Szkoły Podstawowej w Ostaszewie, zlokalizowanej na dz. nr 452 przy ul. Kościuszki w m. Ostaszewo. Termomodernizacja obejmuje wykonanie częściowego docieplenia ścian zewnętrznych wraz z wykonaniem nowej wyprawy tynkarskiej z silikonowo - silikatowego tynku cienkowarstwowego typu „baranek” (2,0mm), wykonanie nowych wypraw tynkarskich na podmurówce budynku, wymianę rynien i rur spustowych, wymianę zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie opaski wokół budynku z betonowej kostki brukowej, remont schodów zewnętrznych oraz wymianę grzejników wraz zaworami termostatycznymi. Wykonanie projektowanej termomodernizacji ma na celu poprawę warunków cieplno – wilgotnościowych w budynku oraz ogólną estetykę elewacji.
Przedmiotem inwestycji jest termomodernizacja budynku użyteczności publicznej na terenie gminy Ostaszewo – budynek Urzędu Gminy w Ostaszewie zlokalizowanego na dz. nr 348 przy ul. Kościuszki w m. Ostaszewo. Termomodernizacja obejmuje wykonanie docieplenia ścian zewnętrznych wraz z wykonaniem nowej wyprawy tynkarskiej z silikonowego tynku cienkowarstwowego typu „baranek” (2,0mm), wykonanie izolacji termicznej i przeciwwilgociowej ścian fundamentowych, wykonanie izolacji termicznej wraz z wykonaniem pokrycia stropodachu płaskiego, wymianę rynien i rur spustowych wraz z obróbkami blacharskimi, wymianę zewnętrznej stolarki okiennej wraz z montażem rolet zewnętrznych o napędzie ręcznym, wymianę zewnętrznej stolarki drzwiowej, montaż dwóch klimatyzatorów oraz remont/wymianę opaski wokół budynku oraz schodów zewnętrznych. Wykonanie projektowanej termomodernizacji ma na celu poprawę warunków cieplno – wilgotnościowych w budynku oraz ogólną estetykę elewacji.
Przedmiot inwestycji obejmuje wykonanie i montaż tablicy informacyjnej (1 sztuka) o wymiarach 180 × 120 cm. Tablicę należy wykonać z płyty kompozytowej, tworzywa sztucznego pleksi lub PCV o grubości minimum 3 mm albo umieszcza na podkładzie metalowym z podwójnie zawiniętą krawędzią. Miejsce montażu tablicy należy ustalić z Zamawiającym. Projekt tablicy informacyjnej zostanie przekazany wykonawcy po podpisaniu umowy na realizację zamówienia.
Szczegółowy zakres zamówienia – Dokumentacja projektowa (zał. 9 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przeznaczył kwotę na sfinansowanie zamówienia publicznego w wysokości 1 752 116,00 zł. W postępowaniu wpłynęła 1 oferta na kwotę 2 200 000,00 zł. Cena oferty przekracza kwotę na sfinansowanie zamówienia, natomiast zamawiający nie może jej zwiększyć.Zgodnie z art. 255 pkt 3) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena (...) z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2200000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2200000,00 PLN
| 2022-03-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |