Budowa mini ogrodu Jordanowskiego w rejonie ulic Warzywnej i Mostowej w Tarnowie
Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00102665
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00102665/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-30 07:56
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a7c7deb8-9ae3-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 8731011086
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00102665 z dnia 2022-03-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa mini ogrodu Jordanowskiego w rejonie ulic Warzywnej i Mostowej w Tarnowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661323
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 2
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: k.kalita@umt.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/umtarnow
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/00d2b764-c6f9-48c1-b82c-6e0aff7804751.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa mini ogrodu Jordanowskiego w rejonie ulic Warzywnej i Mostowej w Tarnowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7c7deb8-9ae3-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00102665
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021444/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Budowa mini Ogrodu Jordanowskiego w rejonie ulic Warzywnej i Mostowej w Tarnowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00074577/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIM.271.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie placu zabaw przy ul. Warzywnej 3 w Tarnowie na działce nr 2/8 obręb 0206.
Zakres robót do wykonania zamówienia obejmuje m.in.:
1) wytyczenie geodezyjne;
2) demontaż m.in. ogrodzenia, krawężników, nawierzchni z kostki betonowej;
3) korytowanie z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża pod nawierzchnie;
4) wykonanie podbudowy;
5) wykonanie obrzeży betonowych;
6) wykonanie nawierzchni bezpiecznej ze żwiru płukanego;
7) wykonanie dojazdu do placu zabaw z nawierzchni z kostki betonowej;
8) wykonanie nawierzchni z kostki betonowej na terenie placu zabaw;
9) wykonanie ogrodzenia terenu szkoły wraz z bramkami i bramą wjazdową;
10) wykonanie ogrodzenia placu zabaw wraz z bramkami i bramą wjazdową;
11) dostawę i montaż urządzeń zabawowych;
12) dostawę i montaż urządzeń siłowni zewnętrznej;
13) dostawę i montaż urządzeń komunalnych (ławki, kosze na śmieci, stojak na rowery oraz tablica z regulaminem);
14) humusowanie wraz z obsianiem terenu mieszanką traw;
15) wypełnienie materiałem kamiennym naturalnym pas pomiędzy dojazdem a ogrodzeniem;
16) nasadzenia drzew i krzewów;
17) wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45000000-7 - Roboty budowlane
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, gdyż cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
Z uwagi na fakt, że ceny wszystkich złożonych ofert przewyższają możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 310.500,00 zł brutto, a Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą, zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 514755,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1106102,89 PLN
| 2022-03-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |