Dostawa infrastruktury cybernetycznej dla Powiatu Myśliborskiego i jednostkach podległych (Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu, Centrum Usług Wspólnych Powiatu Myśliborskiego)

Powiat Myśliborski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00143855
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00143855/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-03-13 08:48
Lokalizacja
Myślibórz, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-37d3926e-15c9-418f-b3d3-efbbc82148b1
Identyfikator
5971628152
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia siecioweSerweryPakiety oprogramowania dla sieciSerwery siecioweRóżny sprzęt komputerowyUrządzenia awaryjne i zabezpieczającePakiety oprogramowania i systemy informatycznePakiety oprogramowania antywirusowegoSystem pozyskiwania danychPakiety oprogramowania bramowegoPakiety oprogramowania zabezpieczajacego pliki

Wykonawcy

1 przyznane

NBIT JAROSŁAW JENCZMIONKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL · lot 0
254 757,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00143855 z dnia 2025-03-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa infrastruktury cybernetycznej dla Powiatu Myśliborskiego i jednostkach podległych (Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu, Centrum Usług Wspólnych Powiatu Myśliborskiego)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Myśliborski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967320

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Północna 15

1.5.2.) Miejscowość: Myślibórz

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-300

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiatmysliborski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiatmysliborski.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://cuwmysliborz.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa infrastruktury cybernetycznej dla Powiatu Myśliborskiego i jednostkach podległych (Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu, Centrum Usług Wspólnych Powiatu Myśliborskiego)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37d3926e-15c9-418f-b3d3-efbbc82148b1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00143855

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00026156/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa infrastruktury cybernetycznej dla Powiatu Myśliborskiego i jednostkach podległych (Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu, Centrum Usług Wspólnych Powiatu Myśliborskiego)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Eurpejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2 - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00026458

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUW.131.131.2024.KpK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 207165,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Dostawa infrastruktury cybernetycznej dla Powiatu Myśliborskiego i jednostkach podległych (Powiatowy urząd Pracy w Myśliborzu, Centrum Usług Wspólnych Powiatu Myśliborskiego) w celu stworzenia bezpiecznego, zintegrowanego i wydajnego środowiska informatycznego, które zapewni ciągłość działania, ochronę danych oraz szybki i bezpieczny dostęp do kluczowych zasobów informacyjnych. Główne aspekty środowiska obejmą zabezpieczenie sieci przed zagrożeniami, monitorowanie incydentów, zarządzanie dostępem do zasobów oraz ochronę przed wyciekiem danych, co umożliwi skuteczne funkcjonowanie oraz zapewni ochronę przed cyberatakami, jak również umożliwi monitorowanie i zarządzanie infrastrukturą w czasie rzeczywistym oraz zagwarantuje bezpieczeństwo krytycznych danych obywateli i urzędu. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48820000-2 - Serwery

48210000-3 - Pakiety oprogramowania dla sieci

48821000-9 - Serwery sieciowe

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego

48614000-5 - System pozyskiwania danych

48219100-7 - Pakiety oprogramowania bramowego

48731000-1 - Pakiety oprogramowania zabezpieczajacego pliki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 254757,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 254757,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Nbit Jarosław jenczmionka Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6312681102

7.3.3) Ulica: Plebańska 3/8

7.3.4) Miejscowość: Gliwice

7.3.5) Kod pocztowy: 44-100

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 254757,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-03-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy