„Opracowanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego na terenie Miasta i Gminy Daleszyce”

Gmina Daleszyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00104238
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-03-30 15:43
Lokalizacja
Daleszyce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6572525617
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie nieruchomości

Wykonawcy

18 przyznanych

RAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
32 000 PLN
RAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
32 000 PLN
RAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
31 000 PLN
RAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
44 000 PLN
RAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
33 000 PLN
RAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
32 000 PLN
RAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
28 000 PLN
RAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
31 000 PLN
RAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
32 000 PLN
RAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
30 000 PLN
RAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
30 000 PLN
RAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
27 000 PLN
RAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
28 000 PLN
RAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
30 000 PLN
RAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
40 000 PLN
RAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
38 000 PLN
RAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
25 000 PLN
RAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
28 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.