Wykonanie nowych odwiertów i studni dla SUW przy ul. Na Skraju (II Etap)”.

Gmina Milanówek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00104209
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00104209/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-30 15:22
Lokalizacja
Milanówek, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c38cb683-8984-11ec-94c8-de8df8ed9da1
Identyfikator
5291799245
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie studniRoboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychFundamentowanie i wiercenie studni wodnychWiercenie studni wodnychUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneNadzór nad robotami budowlanymiNadzór nad projektem i dokumentacjąWiertnicze usługi inżynieryjneUsługi geologiczneUsługi nadzorowania wierceń

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00104209 z dnia 2022-03-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie nowych odwiertów i studni dla SUW przy ul. Na Skraju (II Etap)”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Milanówek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269150

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 45

1.5.2.) Miejscowość: Milanówek

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-822

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@milanowek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.milanowek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://milanowek.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie nowych odwiertów i studni dla SUW przy ul. Na Skraju (II Etap)”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c38cb683-8984-11ec-94c8-de8df8ed9da1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00104209

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039697/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Wykonanie nowych odwiertów i studni dla SUW przy ul. Na skraju (II Etapy)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00052266/04

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Sygnatura: ZP.271.2.2.2022.JS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie:
1) opracowanie dokumentacji geologicznej na budowę dwóch nowych odwiertów i studni głębinowych (oligoceńskich) dla SUW przy ul. Na Skraju w Milanówku na działce 66/2 i 120/10 obręb 06-01 (Zadanie 1), która powinna zawierać, m.in.:
- ustalenie zasobów eksploatacyjnych ujęć;
- projekt robót geologicznych;
- zatwierdzenie projektu robót geologicznych;
- wykonanie planu ruchu zakładu wiertniczego;
2) wykonanie dwóch nowych studni głębinowych (oligoceńskich) na podstawie opracowanej dokumentacji geologicznej (Zadanie 2).
3) opracowanie dokumentacji hydrogeologicznej (po wykonaniu studni głębinowych- oligoceńskich) (Zadanie 1), która powinna zawierać, m.in.:
- dokumentację hydrogeologiczną;
- uzyskanie decyzji zatwierdzającej dokumentację hydrogeologiczną;
- opracowanie operatu wodnoprawnego;
- uzyskanie decyzji wodnoprawnej w Wodach Polskich;
4) opracowanie dokumentacji projektowej tj. dostosowania SUW do ujmowanej wody surowej (Zadanie 1), która powinna zawierać m.in.:
a) część technologiczną w zakresie, m.in.:
- źródła wody, charakterystykę ilości i jakości,
- ujęcia wody, lokalizacji dwóch studni, pomp głębinowych, elementów kontrolno-pomiarowych, wytycznych pracy pomp, wytycznych pracy studni;
- rurociągu wody surowej;
- podstaw wymiarowania stacji;
- układu technologicznego SUW;
- pracy stacji;
- opis i obliczenia urządzeń: napowietrzania wody, pompowni przewałowej, filtrów, płukania filtrów wodą i powietrzem, demineralizacji wody, pompowni sieciowej, korekty pH, układu dezynfekcji wody, sprężarek do sterowania przepustnic, armatury i rurociągów technologicznych, zbiorników wyrównawczych, wody czystej, rurociągów ciśnieniowych, kanalizacji, wytycznych sterowania i sygnalizacji i pomiarów pracy urządzeń, elementów kontrolno-pomiarowych, obsługi stacji SUW;
b) część instalacyjna powinna zawierać, m.in. opis:
- instalacji studni głębinowych;
- rurociągów wody surowej;
c) część elektryczna powinna zawierać, m.in. opis:
- parametrów technicznych;
- zestawienia urządzeń;
- bilans mocy biernej;
- zasilanie studni głębinowych;
- rozdzielni elektrycznej;
- zasilania urządzeń technologicznych,
- zabezpieczenia pomp,
- rozdzielni technologicznych,
- sterowania, pomiary automatyki i technologii, przesyłanie danych i zdalna wizualizacja,
- instalacji zasilania sterowania i pomiarowania, instalacji alarmowej,
- zestawienia materiałów podstawowych.
d) opracowanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowalnych
e) opracowanie przedmiarów i kosztorysów inwestorskich.
5) dostosowaniem SUW na ul. Na Skraju do nowej wody surowej na podstawie wykonanej dokumentacji (Zadanie 2).
6) wykonanie nadzoru autorskiego przez projektanta i geologa zgodnie z prawem budowlanym i geologicznym (Zadanie 3)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45262200-3 - Fundamentowanie i wiercenie studni wodnych

45262220-9 - Wiercenie studni wodnych

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71331000-7 - Wiertnicze usługi inżynieryjne

71351910-5 - Usługi geologiczne

76431500-8 - Usługi nadzorowania wierceń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postępowaniu, do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert, tj.: do dnia 29 marca 2022 r. do godz. 10:00 nie złożono żadnej oferty.

Uzasadnienie prawne:
Zamawiający, działając zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ustawy Pzp unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia ponieważ nie złożono żadnej oferty.
2022-03-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane