Równanie, profilowanie i uzupełnianie kruszywem dróg gminnych o nawierzchni gruntowej na terenie gminy Stare Babice.

Gmina Stare Babice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00105601
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00105601/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-31 13:44
Lokalizacja
Stare Babice, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-de9e0d91-9956-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
1182025548
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógŻwir, piasek, kamień kruszony i kruszywaUsługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

DROg-REM sp. z o.o.Warszawa, PL · lot 0
353 390 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00105601 z dnia 2022-03-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Równanie, profilowanie i uzupełnianie kruszywem dróg gminnych o nawierzchni gruntowej na terenie gminy Stare Babice.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stare Babice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271855

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 32

1.5.2.) Miejscowość: Stare Babice

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-082

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@stare-babice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://starebabice.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://starebabice.bip.net.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Równanie, profilowanie i uzupełnianie kruszywem dróg gminnych o nawierzchni gruntowej na terenie gminy Stare Babice.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de9e0d91-9956-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00105601

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020210/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa Kruszywa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00071420/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIZiF.271.8.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest równanie, profilowanie i uzupełnianie kruszywem dróg gminnych
o nawierzchni gruntowej na terenie gminy Stare Babice.
2. Zakres przedmiotu umowy obejmuje:
1) Równanie i profilowanie dróg gruntowych:
a) mechaniczne profilowanie drogi gruntowej oraz usuwanie warkoczy,
b) mechaniczne zagęszczenie nawierzchni drogi gruntowej,
c) wykonanie rowków odwadniających,
d) oczyszczenie miejsc uszkodzonych,
e) wypełnienie uszkodzonych miejsc gruntem rodzimym, piaskiem, żwirem, tłuczniem, pospółką, mieszanką piaszczysto – gliniastą lub innym materiałem dostarczonym przez Zamawiającego,
f) ubicie naprawionych miejsc.
2) Remont dróg gruntowych kruszywem:
a) mechaniczne profilowanie i korytowanie drogi gruntowej,
b) rozłożenie warstwy kruszywa drogowego dostarczonego,
3) Wałowanie dróg walcem mechanicznym samojezdnym – zagęszczenie kruszywa drogowego walcem mechanicznym;
4) Zakup i dostawę kruszywa niezbędnego do realizacji prac związanych z równaniem i profilowaniem dróg tj. kruszywa drogowego łamanego klińca dolomitowego o frakcji 4 – 31,5 mm oraz kruszywa betonowego o frakcji 4 – 31,5 mm i 31,5 – 63 mm. UWAGA! Dostarczane kruszywo dolomitowe musi być w kolorze szarym! Zamawiający nie dopuszcza stosowania kruszywa dolomitowego w innym niż wymieniony wyżej kolor.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 353390 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 353390 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 353390 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROg-REM Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000271656

7.3.3) Ulica: Mory 8

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-330

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 353390 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-03-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane