Przebudowa chodników wewnątrzosiedlowych na terenie ograniczonym al. Słowackiego, al. Tysiąclecia, „Park Chemików”, ul. Mieszka I

MIASTO OŚWIĘCIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00105430
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00105430/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-03-31 13:06
Lokalizacja
Oświęcim, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fd341857-8a71-11ec-94c8-de8df8ed9da1
Identyfikator
5492197458
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkoweOznakowanie drogoweChodnikiRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneUsługi wycinania drzewSadzenie drzewUsługi w zakresie trawników

Wykonawcy

1 przyznane

KONRAD ODRZYWOŁEKTenczynek, PL · lot 0
283 647,04 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00105430 z dnia 2022-03-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa chodników wewnątrzosiedlowych na terenie ograniczonym al. Słowackiego, al. Tysiąclecia, „Park Chemików”, ul. Mieszka I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO OŚWIĘCIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181787

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zaborska 2

1.5.2.) Miejscowość: Oświęcim

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-600

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: +48338429311

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.oswiecim.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.oswiecim.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa chodników wewnątrzosiedlowych na terenie ograniczonym al. Słowackiego, al. Tysiąclecia, „Park Chemików”, ul. Mieszka I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd341857-8a71-11ec-94c8-de8df8ed9da1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00105430

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023284/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa chodników wewnątrzosiedlowych na terenie ograniczonym: Al. Słowackiego, Al. Tysiąclecia, „Park Chemików”, ul. Mieszka I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00054115/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2022.II

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa chodników wewnątrzosiedlowych na terenie ograniczonym al. Słowackiego, al. Tysiąclecia, „Park Chemików”, ul. Mieszka I. Inwestycja zlokalizowana jest na działkach 2006/1195 oraz 2006/823 w Oświęcimiu pomiędzy al. Słowackiego, al. Tysiąclecia, ul. Mieszka I i „Parkiem Chemików”. W ramach zamierzenia inwestycyjnego zakłada się rozbiórkę istniejących chodników, opasek i placów, karczowanie pni wyciętych drzew, remont chodników i opasek wokół budynków, budowę chodników, utwardzeń terenu, zabezpieczenie istniejących sieci uzbrojenia terenu, a także wykonanie oznakowania docelowej organizacji ruchu, nasadzeń zieleni i montaż elementów małej architektury. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) karczowanie pni drzew z wywozem karpiny
2) rozebranie nawierzchni opasek wokół budynków, chodników i placów z kostki betonowej, płytek betonowych chodnikowych i mieszanki mineralno‑bitumicznej z wywozem materiałów z rozbiórki,
3) rozebranie istniejących warstw podbudowy, obrzeży, krawężników, ław krawężnikowych z wywozem materiałów z rozbiórki,
4) demontaż trzepaka i ławek,
5) korytowanie pod warstwy konstrukcyjne chodników, opasek wokół budynków, placu pod piaskownicę i utwardzeń terenu wraz z odwiezieniem nadmiaru gruntu,
6) profilowanie i zagęszczenie podłoża,
7) wykonanie warstw konstrukcyjnych pod chodniki, opasek wokół budynków, placu pod piaskownicę i utwardzeń terenu,
8) wykonanie ław betonowych, zabudowa obrzeży i krawężników betonowych,
9) wykonanie nawierzchni chodników i utwardzeń terenu z betonowej kostki brukowej grubość 8 cm,
10) wykonanie opaski wokół budynków z kostki brukowej grubość 6 cm,
11) wykonanie wokół piaskownicy nawierzchni bezpiecznej syntetycznej z EPDM grubość 1 cm, warstwa amortyzująca z SBR 6 cm,
12) oczyszczenie korytek betonowych typu „mulda”,
13) wykonanie oznakowania poziomego i pionowego zgodnie z projektem,
14) wykonanie regulacji wysokościowej istniejących studzienek kanalizacyjnych,
15) zabezpieczenie istniejących sieci kablowych nN oraz teletechnicznych rurami osłonowymi,
16) regulacja wysokościowa istniejącej studzienki teletechnicznej z wymianą ramy i pokrywy,
17) regulacja wysokościowa istniejących zaworów wodociągowych i gazowych,
18) wykonanie robót w postaci plantowania terenu, humusowania z obsianiem trawą oraz nasadzeń drzew wraz z pielęgnacją wszystkich nasadzeń przez okres 2 lat od daty odbioru,
19) dostawa i montaż trzepaka osiedlowego, 3 ławek, 1 kosza na odpady (wzory wyżej wymienionych elementów zamieszczono w projekcie).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

34953300-5 - Chodniki

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

77211600-8 - Sadzenie drzew

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 283647,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 552884,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 283647,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Konrad Odrzywołek prowadzący działalność gospodarczą pn.: F.H.U.P. DROG-BIT KONRAD ODRZYWOŁEK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5130083464

7.3.3) Ulica: Klonowa 14

7.3.4) Miejscowość: Tenczynek

7.3.5) Kod pocztowy: 32-067

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 283647,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania umowy: 60 dni kalendarzowych od daty przekazania placu budowy.
2022-03-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane