Doposażenie placu zabaw oraz montaż elementów małej architektury (zestaw zabawowy, huśtawka, linarium, tyrolka, ławki, stojaki rowerowe) na osiedlu Zawada

Miasto Nowy Sącz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00105959
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00105959/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-01 07:52
Lokalizacja
Nowy Sącz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cc77ec65-a072-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
7343507021
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWyposażenie placów zabaw

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00105959 z dnia 2022-04-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Doposażenie placu zabaw oraz montaż elementów małej architektury (zestaw zabawowy, huśtawka, linarium, tyrolka, ławki, stojaki rowerowe) na osiedlu Zawada

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Nowy Sącz

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Nowego Sącza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893167

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@nowysacz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowysacz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/nowysacz; https://bip.malopolska.pl/nowysacz,m,288947,ogloszenia-o-zamowieniach.html;https://www.nowysacz.pl/zamowienia_publiczne_urzad_miasta

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Doposażenie placu zabaw oraz montaż elementów małej architektury (zestaw zabawowy, huśtawka, linarium, tyrolka, ławki, stojaki rowerowe) na osiedlu Zawada

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc77ec65-a072-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00105959

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004064/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych (budowa siłowni zewnętrznych, boisk, placów zabaw)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00083816/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.7.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 136421,53 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych niezbędnych do oddania przewidzianego umową zadania inwestycyjnego pod nazwą „Doposażenie placu zabaw oraz montaż elementów małej architektury (zestaw zabawowy, huśtawka, linarium, tyrolka, ławki, stojaki rowerowe).” - realizacja w ramach zadania budżetowego „Zawada dla każdego, pora na zmiany.”
II. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie w szczególności do wykonania następujących prac:
1. wytyczenia w terenie,
2. oczyszczenia działki przeznaczonej pod plac zabaw i chodnik,
3. wykonania i montażu fundamentów pod urządzenia zabawowe,
4. dostawy i montażu zestawu zabawowego,
5. dostawy i montażu huśtawki
6. dostawy i montażu linarium,
7. dostawy i montażu tyrolki,
8. wykonania chodnika wraz z obrzeżami,
9. wykonania nawierzchni bezpiecznej piaskowej,
10. wykonania i montażu fundamentów pod elementy małej architektury,
11. dostawy i montażu ławek,
12. dostawy i montażu stojaków rowerowych,
13. wykonania ogrodzenia,
14. rekultywacji terenów zielonych wokół planowanej inwestycji,
15. uporządkowania terenu po przeprowadzonych pracach wraz z wywozem i utylizacją gruzu i śmieci oraz ewentualnego nadmiaru ziemi,
16. opracowania i przedłożenia Zamawiającemu dokumentów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej,
17. zgłoszenie Zamawiającemu zakończenia prac..
III. Szczegółowy zakres przedmiotowych robót budowlanych został określony za pomocą:
1) dokumentacji projektowej, zawierającej: projekt budowlany, przedmiar robót (ma charakter pomocniczy i nie służy wyliczenia ceny ofertowej);
2) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWiOR)
- które stanowią Załącznik nr 1 do specyfikacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

1.W przedmiotowym postępowaniu złożono następujące oferty:
Oferta nr 1 złożona przez Wykonawcę WERAN Sp. z o.o., ul. Nowodworska 12/9, 54-433 Wrocław - cena złożonej oferty: 249 690,00 zł brutto
Oferta nr 2 złożona przez Wykonawcę Paweła Materę, prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą: Grupa EPX Paweł Matera, 39-205 Pustków 288 - cena złożonej oferty: 160 000,00 zł brutto
Oferta nr 3 złożona przez Wykonawcę Bartłomieja Darę, prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą: EURO – BRUK Bartłomiej Dara, ul. Myśliwska 24 A, 33-300 Nowy Sącz - cena złożonej oferty: 163 959,00 zł brutto
Oferta nr 4 złożona przez Wykonawcę MAGIC GARDEN Sp. z o.o., ul. Wyszyńskiego 60A, 88-170 Pakość - cena złożonej oferty: 214 771,53 zł brutto
Oferta nr 5 złożona przez Wykonawcę STEELCORE Sp. z o.o., ul. Kolanki 19, 37-500 Jarosław - cena złożonej oferty: 176 630,39 zł brutto
2.Kwota przeznaczona przez Zamawiającego na realizację przedmiotowego zamówienia: 150 000,00 zł brutto
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podst. art. 255 pkt 3 ustawy, jako że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Ponadto Zamawiający nie może zwiększyć kwoty, którą zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia.
2022-04-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane