DOSTAWA MATERIAŁÓW I ODCZYNNIKÓW DO BADAŃ PRZEMYSŁOWYCH – 3A
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00110291
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-05 13:08
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8951645574
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki laboratoryjne
Wykonawcy
7 przyznanych
A-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
121 527,24 PLNA-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
121 527,24 PLNA-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
121 527,24 PLNA-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
121 527,24 PLNA-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
121 527,24 PLNA-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
121 527,24 PLNA-BIOTECH - M. ZEMANEK-ZBOCH, SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
121 527,24 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.