Remont drogi powiatowej nr 2712G od. Koteże – Sumin polegający na wbudowaniu płyt betonowych drogowych 300x150x15
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W STAROGARDZIE GDAŃSKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00105016
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00105016/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-03-31 11:27
- Lokalizacja
- Starogard Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c7629031-8b07-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 5921878941
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00105016 z dnia 2022-03-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 2712G od. Koteże – Sumin polegający na wbudowaniu płyt betonowych drogowych 300x150x15
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W STAROGARDZIE GDAŃSKIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191687260
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 9
1.5.2.) Miejscowość: Starogard Gdański
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzdstg@pzdstg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdstg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pzd_stg1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi powiatowej nr 2712G od. Koteże – Sumin polegający na wbudowaniu płyt betonowych drogowych 300x150x152.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7629031-8b07-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00105016
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-03-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00003693/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont drogi powiatowej nr 2712G odc. Koteże-Sumin polegający na wbudowaniu płyt betonowych drogowych 300x150x15
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00054295/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.404.04.2022.JD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 121951,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest remont drogi powiatowej nr 2712G odc. Koteże-Sumin polegający na wbudowaniu płyt drogowych betonowych o wymiarach 300x150x15 stanowiących własność Zamawiającego w łącznej ilości 660 szt. Przed ułożeniem płyt drogowych betonowych należy wyprofilować istniejącą nawierzchnię gruntową drogi. Płyty należy ułożyć na podsypce piaskowej grubości 10 cm. Ponadto należy wykonać na całej długości wzdłuż płyt, po obu stronach jezdni warstwę z tłucznia kamiennego łamanego o frakcji 0-31,5 mm grubości 15 cm i szerokości po 1,0 m z każdej strony. Urobek z korytowania należy wbudować po lewej stronie na całej długości wraz z zagęszczeniem. Płyty zlokalizowane są w odległości do 0,5 km od miejsca wbudowania
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 135164,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 153728,12 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 135164,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Ziemne i Drogowe Andrzej Tworek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5921141324
7.3.3) Ulica: Szkolna 18
7.3.4) Miejscowość: Borzechowo
7.3.5) Kod pocztowy: 83-224
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 135164,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 dni
| 2022-03-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |