Wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu ścieżki sensorycznej wraz z nasadzeniami roślin na dachu Hydropolis oraz jej utrzymaniem i pielęgnacją zieleni
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00107686
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00107686/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-04 08:25
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f0faaf97-987c-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 8960000256
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne specjalne roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00107686 z dnia 2022-04-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu ścieżki sensorycznej wraz z nasadzeniami roślin na dachu Hydropolis oraz jej utrzymaniem i pielęgnacją zieleni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930155369
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Na Grobli 19
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-421
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kamila.pirog@mpwik.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mpwik.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mpwikwroclaw-pzp.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu ścieżki sensorycznej wraz z nasadzeniami roślin na dachu Hydropolis oraz jej utrzymaniem i pielęgnacją zieleni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0faaf97-987c-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00107686
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00070049/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie roboty budowlanej polegającej na wykonaniu ścieżki sensorycznej wraz z nasadzeniami roślin na dachu Hydropolis oraz jej utrzymaniem i pielęgnacją zieleni.
Przedmiot zamówienia obejmuje 2 etapy:
1) Etap I - roboty budowlane polegające na wykonaniu ścieżki sensorycznej wraz z nasadzeniami roślin na dachu budynku Centrum Edukacji Ekologicznej HYDROPOLIS we Wrocławiu,
2) Etap II - kompleksowe utrzymanie i pielęgnacja zieleni w okresie 36 miesięcy od dnia wykonania Etapu I.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty| 2022-04-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |