Wykonanie remontów i napraw dróg gminnych o nawierzchniach gruntowych, żwirowych i żużlowych na terenie gminy Liw w 2022 roku
GMINA LIW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00107756
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00107756/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-04 09:00
- Lokalizacja
- Węgrów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f23b3fec-94a0-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 8241709709
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00107756 z dnia 2022-04-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontów i napraw dróg gminnych o nawierzchniach gruntowych, żwirowych i żużlowych na terenie gminy Liw w 2022 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LIW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582167
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 2
1.5.2.) Miejscowość: Węgrów
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@liw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.liw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontów i napraw dróg gminnych o nawierzchniach gruntowych, żwirowych i żużlowych na terenie gminy Liw w 2022 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f23b3fec-94a0-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00107756
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027025/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie remontów i napraw dróg gminnych o nawierzchniach gruntowych, żwirowych i zuzlowych na terenie gminy Liw w 2022 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZP 271.3.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontów i napraw dróg gminnych o nawierzchniach żwirowych, gruntowych i żużlowych pospółką, piaskiem lub kruszywem łamanym oraz odtworzenie rowów przydrożnych.
Odcinki dróg przewidzianych do remontu każdorazowo wskaże Zamawiający. Zamawiający określi również ilości pospółki (mieszanki żwirowej) do wykonania wskazanego odcinka drogi.
Drogę przed nawiezieniem pospółki i mieszanki optymalnej należy wyrównać oraz nadać jej odpowiedni profil.
Dostarczona na drogę, samochodami samowyładowczymi, pospółka oraz tłuczeń powinien być rozkładany w warstwie o jednakowej grubości.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 316712,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 499533,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 316712,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowo- Handlowe Krzysztof Sekuła
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8231202239
7.3.3) Ulica: -
7.3.4) Miejscowość: Karolew 23
7.3.5) Kod pocztowy: 08-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 316712,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-04-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |