Dostawa ambulansów sanitarnych typu A2 dla Specjalistycznego Szpitala im. E. Szczeklika w Tarnowie
Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00110930
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-05 15:41
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8732714039
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
KaretkiUrządzenia medyczneNosze
Wykonawcy
2 przyznane
BFF MEDFINANCE SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL
342 000 PLNBFF MEDFINANCE SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL
342 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.