„Termomodernizacja zabytkowego pałacu w miejscowości Brzeźno będącego siedzibą szkoły podstawowej”
GMINA KRZYMÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00108158
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00108158/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-04 11:04
- Lokalizacja
- Krzymów, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-abcb484b-a522-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 6652737020
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00108158 z dnia 2022-04-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja zabytkowego pałacu w miejscowości Brzeźno będącego siedzibą szkoły podstawowej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRZYMÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019183
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 2
1.5.2.) Miejscowość: Krzymów
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-513
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: krzymow@op.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krzymow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_krzymow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Termomodernizacja zabytkowego pałacu w miejscowości Brzeźno będącego siedzibą szkoły podstawowej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-abcb484b-a522-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00108158
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024839/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Termomodernizacja zabytkowego pałacu w miejscowości Brzeźno będącego siedzibą szkoły podstawowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00090219/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.03.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac projektowych oraz realizacja robót budowlanych dla następującego zakresu prac:
• termomodernizacja ścian zewnętrznych przy gruncie prowadzona z użyciem płyt wykonanych z polistyrenu ekstrudowanego XPS grubości 5 cm wraz z tynkowaniem i malowaniem, przy czym prace prowadzone będą od wewnątrz przegrody wraz z impregnacją przeciwwilgociową murów (odwierty z zastosowaniem komponentów aerożelowych),
• termomodernizacja ścian zewnętrznych budynku prowadzona z użyciem płyt mineralnych płyt izolacyjnych typu multipor o współczynniku lambda równym 0,042 W/m×K o zmiennej grubości (18-20 cm) wraz z tynkowaniem i malowaniem, przy czym prace prowadzone będą od wewnątrz przegrody,
• kompleksowy remont dachu nad budynkiem, obejmujący częściową wymianę konstrukcji dachowej i odtworzenie dachu z wykorzystaniem dachówki ceramicznej i ocieplenia z wełny mineralnej o współczynniku lambda równym 0,032 (W/m×K) o grubości 20 cm, wraz z wykończeniem od wewnątrz poprzez obłożenie płytami gipsowo-kartonowymi, gipsowaniem i malowaniem,
• wymiana stolarki okiennej na nową, o współczynniku przenikania ciepła nie większym, niż 0,90 W/(m2×K) wraz obróbką otworów okiennych i wymianą parapetów wewnętrznych,
• wymiana stolarki drzwiowej na nową, o współczynniku przenikania ciepła nie większym, niż 1,30 W/(m2×K) wraz obróbką otworów drzwiowych,
• modernizacja systemu przygotowania ciepłej wody użytkowej, obejmująca swym zakresem demontaż i utylizację obecnie stosowanego źródła ciepła i zasobnika, zakup i montaż nowego źródła ciepła, zakup i montaż zasobnika, wymianę przewodów rozprowadzających w kotłowni wraz z ich izolacją, chemiczne czyszczenie istniejącej instalacji przesyłowej,
• modernizacja systemu grzewczego, obejmująca swym zakresem demontaż i utylizację obecnie stosowanego źródła ciepła, zakup i montaż nowego źródła wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem, aparaturą, sterowaniem i automatyką pracy, wymianę przewodów grzewczych w kotłowni wraz z ich izolacją, demontaż i utylizację obecnie stosowanych grzejników, zakup i montaż nowych grzejników z zaworami termostatycznymi (głowica termostatyczna z czujnikiem gazowym) i odcinającymi, automatycznymi zaworami odpowietrzającymi i złączkami do rur oraz chemiczne czyszczenie istniejącej instalacji przesyłowej,
• wymiana oświetlenia wewnątrz budynku na nowe, typu LED, wraz z dostosowaniem instalacji elektrycznej wykorzystywanej na potrzeby oświetlenia,
• wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy 17 kWp, która generować będzie energię elektryczną wyłącznie na potrzeby własne budynku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie unieważnione ze względu na brak ofert.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-04-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |