Dostawa środków dezynfekcyjnych
Zespół Opieki Zdrowotnej w Oławie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00137234
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-27 12:37
- Lokalizacja
- Oława, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9121650658
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Wykonawcy
36 przyznanych
SCHULKE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
196 993,19 PLNMEDIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiaseczno, PL
26 487,85 PLNEURO TRADE TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiła, PL
14 040 PLNSCHULKE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
196 993,19 PLNCENTRUM ZAOPATRZENIA MEDYCZNEGO "CEZAL" SPÓŁKA AKCYJNA - WROCŁAWWrocław, PL
54 619,27 PLNSCHULKE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
196 993,19 PLNMedisept Sp. z o.o.Lublin, PL
15 608,6 PLNSCHULKE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
196 993,19 PLNHENRY KRUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKobierzyce, PL
40 727,75 PLNMedilab Sp. z o.o.Białystok, PL
96 115,2 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
45 773,74 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
45 773,74 PLNSCHULKE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
196 993,19 PLNSCHULKE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
196 993,19 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO "NOVAX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL
5497,2 PLNSCHULKE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
196 993,19 PLNSCHULKE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
196 993,19 PLNMEDILAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
96 115,2 PLNSCHULKE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
196 993,19 PLNCENTRUM ZAOPATRZENIA MEDYCZNEGO "CEZAL" SPÓŁKA AKCYJNA - WROCŁAWWrocław, PL
54 619,27 PLNGreenpol Instytut Kształtowania Środowiska sp. z o.o.Zielona Góra, PL
67 586,4 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
45 773,74 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
45 773,74 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
45 773,74 PLNMEDILAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
96 115,2 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
45 773,74 PLNSCHULKE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
196 993,19 PLNMEDIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiaseczno, PL
26 787,85 PLNMEDIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiaseczno, PL
26 487,85 PLNMedisept Sp. z o.o.Lublin, PL
15 608,6 PLNSCHULKE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
196 993,19 PLNSCHULKE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
196 993,19 PLNSCHULKE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
196 993,19 PLNHENRY KRUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKobierzyce, PL
40 727,75 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
45 773,74 PLNKIKGEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄUjazd, PL
17 668,8 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.