Przebudowa systemu odwodnienia pasa drogi powiatowej nr 3799P w m. Stara Tuchorza
POWIAT WOLSZTYŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00110428
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00110428/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-05 13:36
- Lokalizacja
- Wolsztyn, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b5bee707-a6ae-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 9231509056
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00110428 z dnia 2022-04-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa systemu odwodnienia pasa drogi powiatowej nr 3799P w m. Stara Tuchorza
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WOLSZTYŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411561571
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 5 Stycznia 5
1.5.2.) Miejscowość: Wolsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-200
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@powiatwolsztyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwolsztyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip2.wokiss.pl/wolsztynp/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa systemu odwodnienia pasa drogi powiatowej nr 3799P w m. Stara Tuchorza2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5bee707-a6ae-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00110428
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031422/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa systemu odwodnienia pasa drogi powiatowej nr 3799P w m. Stara Tuchorza
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00091086/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ID.272.23.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kanalizacji deszczowej odprowadzającej wody opadowe oraz roztopowe z drogi powiatowej nr 3799P do rowu usytuowanego na działce 41/1 obręb Stara Tuchorza. Rurociąg należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową. Łączna długość kanału o średnicy 600 mm wynosi około 96,5 m
Szczegółowy zakres robót określa projekt budowlany (załącznik nr 6 do SWZ).
Ponadto załączono kosztorys ofertowy, który stanowi wyłącznie element pomocniczy i nie jest zestawieniem planowanych prac w rozumieniu art. 629 oraz 630 1 Kc (załącznik nr 7 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie składania ofert, który upłynął w dniu 04.04.2022 r. o godzinie 10:00, nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym, Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.| 2022-04-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |