Budowa przyłącza sieci ciepłowniczej do budynku CeSiR w Warce
"CENTRUM SPORTU I REKREACJI"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00110257
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00110257/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-05 13:00
- Lokalizacja
- Warka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e57fd3aa-828a-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 7971947941
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00110257 z dnia 2022-04-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa przyłącza sieci ciepłowniczej do budynku CeSiR w Warce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "CENTRUM SPORTU I REKREACJI"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140809316
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 45
1.5.2.) Miejscowość: Warka
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-660
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: +48 48 667 24 74
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cesir@warka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cesirwarka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://cesirwarka.pl/, https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostki organizacyjne administracji samorządowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa przyłącza sieci ciepłowniczej do budynku CeSiR w Warce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e57fd3aa-828a-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00110257
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00042020/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FK.3310.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 69109,71 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania: Budowa przyłącza sieci ciepłowniczej.
Przyłącze ciepłownicze zaprojektowano z pojedynczych rur stalowych czarnych ze szwem, preizolowanych DN80 (88,8 x 3,2)/160, zgodnie z warunkami technicznymi podanymi przez ZUK Sp. z o.o. w Warce. Średnicę przewodów dobrano stosownie do deklarowanego zapotrzebowania na ciepło (700kW).
Rury z który wykonana będzie sieć spełniają następujące wymagania:
- posiadają atestowaną stalową rurę przewodową ze szwem wzdłużnym.
- izolację cieplną stanowi sztywna pianka poliuretanowa
- współczynnik przewodności cieplnej dla rur:
λ50 ≤ 0,024 W/m•K, dla kształtek i armatury
λ50 ≤ 0,028 W/m•K , przy gęstości pianki ρPUR>60kg/m3.
- płaszcz osłonowy z PE spełnia wymagania normy PN-EN 253,
- elementy preizolowane posiadają wbudowany system alarmowy impulsowy,
- producent rur i kształtek i innych elementów dla systemu rur preizolowanych posiada certyfikat ISO9001.
Projektowane przyłącze łączy się z osiedlową siecią preizolowaną za pomocą łuków preizolowanych. Przyłącze ciepłownicze wyposażone będzie w impulsową instalację alarmową.
Szczegółowy opis zawarty jest w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45232140-5 - Roboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczych
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 174151,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 174151,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 174151,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SQUAD Sabina Lebiocka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 969 130 51 25
7.3.3) Ulica: ul. Krzanów 9
7.3.4) Miejscowość: Brudzowice
7.3.5) Kod pocztowy: 42-470
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 174151,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-04-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |