Budowa odcinka sieci wodociągowej w Dąbrowie oraz odcinka sieci kanalizacji sanitarnej Dąbrowa Kolonia
Gmina Masłów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00109394
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00109394/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-05 09:23
- Lokalizacja
- Masłów Pierwszy, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ec2b911e-a062-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 6572538821
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00109394 z dnia 2022-04-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa odcinka sieci wodociągowej w Dąbrowie oraz odcinka sieci kanalizacji sanitarnej Dąbrowa Kolonia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Masłów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010300
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Spokojna 2
1.5.2.) Miejscowość: Masłów Pierwszy
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-001
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 41 311 00 60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@maslow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.maslow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa odcinka sieci wodociągowej w Dąbrowie oraz odcinka sieci kanalizacji sanitarnej Dąbrowa Kolonia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec2b911e-a062-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00109394
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00049320/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa odcinka sieci wodociągowej na działce nr ewid. 363/2 i drodze gminnej w Dąbrowie
1.1.9 Budowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej w msc. Dąbrowa Kolonia - do świetlicy wiejskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00082048/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BiGP.271.15.2022.ED
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1402883,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 1 - "Budowa odcinka sieci wodociągowej na działce nr ewid 363/2 i drodze gminnej w Dąbrowie"Obejmuje wykonanie sieci wodociągowej z rur polietylenowych PE 100 SDR 11 ; PE 100 RC SDR 11 o średnia 110 x 10,0mm o łącznej długości L= 832,0 m, PPE -110/200mm o łącznej długości 24,0 m wraz z uzbrojeniem w Dąbrowa, gm. Masłów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.5.) Wartość części: 543268,77 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 2 - "Budowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej w msc. Dąbrowa Kolonia - do świetlicy wiejskiej"Obejmuje wykonanie sieci kanalizacji sanitarnej, kanalizacja realizowana będzie w systemie grawitacyjno-pompowym. W zakres niniejszej inwestycji wchodzą: sieć kanalizacyjna sanitarna: kanał sanitarny grawitacyjny KS1 Ø200 mm PVC o łącznej długości L= 176,30 m, kanał sanitarny KS1A Ø200 mm PVC o łącznej długości L= 5,20 m, rurociąg tłoczny RT1 Ø90 mm PE o łącznej długości L= 202,00 m wraz z pompownią ścieków oraz przyłącze kanalizacyjne DN 160 mm PVC - do świetlicy wiejskiej na działce nr ewid. 739/8, o łącznej długości L=12,0 m w miejscowości Dąbrowa, gm. Masłów.
Uwaga!
Projekt i przedmiar robót, które zostały załączone do postępowania obejmują cały zakres robót ujętych w projekcie. Do wykonania jest tylko część robót, a Wykonawca przedstawia wartość zadania skalkulowaną w oparciu o własny obmiar, stosownie do opisu dla Zadania nr 2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232152-2 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni
4.5.5.) Wartość części: 859614,77 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy z dnia 11 września 2020 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.) Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający informuje, iż w wyniku omyłki pisarskiej nastąpiła rozbieżność dotycząca terminu składania ofert, wskazanego w ogłoszeniu o zmianie ogłoszenia oraz Informacji dla Wykonawców nr 2. W ogłoszeniu wskazano datę: 29-03-2022 godz. 09:00, natomiast w informacji dla Wykonawców nr 2 wskazano: 29-03-2022 godz. 10:00.
Dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 6 ustawy Pzp postępowanie unieważniono.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy z dnia 11 września 2020 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.) Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Zamawiający informuje, iż w wyniku omyłki pisarskiej nastąpiła rozbieżność dotycząca terminu składania ofert, wskazanego w ogłoszeniu o zmianie ogłoszenia oraz Informacji dla Wykonawców nr 2. W ogłoszeniu wskazano datę: 29-03-2022 godz. 09:00, natomiast w informacji dla Wykonawców nr 2 wskazano: 29-03-2022 godz. 10:00.
Dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 6 ustawy Pzp postępowanie unieważniono.
| 2022-04-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |