Wykonanie robót budowlanych w zakresie izolacji przeciwwodnej Bastionów Południowo – Wschodniego i Ostroróg w Twierdzy Wisłoujście w Gdańsku
Muzeum Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00111200
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00111200/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-06 08:52
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c24ad83e-9924-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 5831012014
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00111200 z dnia 2022-04-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w zakresie izolacji przeciwwodnej Bastionów Południowo – Wschodniego i Ostroróg w Twierdzy Wisłoujście w Gdańsku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Gdańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000283392
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 46/47
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-831
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 573 31 28
1.5.8.) Numer faksu: 58 573 31 28 w 0
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@muzeumgdansk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeumgdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/muzeum_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w zakresie izolacji przeciwwodnej Bastionów Południowo – Wschodniego i Ostroróg w Twierdzy Wisłoujście w Gdańsku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c24ad83e-9924-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00111200
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033352/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 wykonanie zabezpieczenia przeciwwodnego Bastionów Ostroróg i Południowo-Wschodniego Fortu Carre Twierdzy Wisłoujście w Gdańsku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00070736/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZP.26.1.2022(ZP-TP/01)
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1856668,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie izolacji przeciwwodnej Bastionów Południowo – Wschodniego i Ostroróg w Twierdzy Wisłoujście w Gdańsku 80-551, ul. Stara Twierdza.
2. Szczegółowy zakres, opis i sposób wykonania robót budowlanych określają:
1) Projekt Wykonawczy remontu konserwatorskiego Twierdzy Wisłoujście, zabezpieczenie przeciwwodne Bastionu Południowo – Wschodniego;
2) Projekt Wykonawczy remontu konserwatorskiego Twierdzy Wisłoujście, zabezpieczenie przeciwwodne Bastionu Ostroróg;
3) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych;
4) Przedmiary robót.
Dokumenty, o których mowa powyżej stanowią załącznik nr 1 do SWZ – załączniki do Opisu Przedmiotu Zamówienia (OPZ)
3. Przedmiary robót są jedynie dokumentami pomocniczymi i nie stanowią wyłącznej podstawy do kalkulacji ceny oferty. Zakres świadczonych przez Wykonawcę robót jest taki, jak określono go w opisie przedmiotu zamówienia oraz w dokumentach, o których mowa w ust. 2 i musi ponadto zawierać wszelkie elementy, które w sposób oczywisty są potrzebne do tego, aby przedmiot zamówienia osiągnął wymagane cele, nawet jeżeli elementy takie nie zostały wyraźnie wyszczególnione.
Przedmiary robót mają za zadanie ułatwienie Wykonawcom obliczenie wynagrodzenia ryczałtowego za wykonanie całości robót budowlanych wraz z wykonaniem robót towarzyszących niezbędnych do prawidłowego wykonania zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
92522000-6 - Usługi ochrony obiektów i budynków historycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2435400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2435400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2435400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDKON Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892033246
7.3.3) Ulica: Profesorska 3
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-856
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2435400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 240 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-04-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |