Remont i modernizacja pomieszczeń w budynku CZ-C (17-16) Wydziału Mechanicznego PK przy al. Jana Pawła II 37 w Krakowie - w formule zaprojektuj i wykonaj
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00111222
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00111222/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-06 08:59
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bcdfeb46-88cc-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 6750006257
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00111222 z dnia 2022-04-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i modernizacja pomieszczeń w budynku CZ-C (17-16) Wydziału Mechanicznego PK przy al. Jana Pawła II 37 w Krakowie - w formule zaprojektuj i wykonaj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001560
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 24
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-155
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@pk.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pk.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.pk.edu.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i modernizacja pomieszczeń w budynku CZ-C (17-16) Wydziału Mechanicznego PK przy al. Jana Pawła II 37 w Krakowie - w formule zaprojektuj i wykonaj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bcdfeb46-88cc-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00111222
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00121054/28/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Cz-C - Instytut M-06 - kompleksowy remont pomieszczeń;
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00059070/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KA-2/002/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 737980,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie dokumentacji projektowej dla Tematu 1 i Tematu 2 , zwanej dalej „Dokumentacją projektową”, w zakresie:
a) inwentaryzacja architektoniczno-budowlana i instalacyjna pomieszczeń
b) projekt budowlany nowej instalacji wentylacji i klimatyzacji (zgodnie z PFU)
c) informacja BiOZ
d) realizacja robót instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji
Wykonanie robót budowlanych dla Tematu nr 1 zgodnie ze sporządzoną przez Wykonawcę dokumentacją, o której mowa w pkt 1) powyżej obejmujących remont i modernizację pomieszczeń na 2 piętrze dla Katedry Inżynierii i Automatyzacji Produkcji (M-6)., w tym:
a) roboty rozbiórkowe i wywozy, demontaże
b) roboty budowlane (przemurowania, tynkowanie, malowanie, flizowanie, stolarka drzwiowa, wyposażenie, ścianki i okładziny z płyt g-k, izolacje p.wodne, wylewki podposadzkowe, wykładzina PCV zgrzewana, wykładzina dywanowa klejona, płytki gres)
c) roboty instalacji sanitarnych i towarzyszących (wod-kan, biały montaż)
Wykonanie robót budowlanych dla Tematu nr 2 zgodnie ze sporządzoną przez Wykonawcę dokumentacją, o której mowa w pkt 1) powyżej obejmujących remont i modernizację części pomieszczeń dla Laboratorium Metrologii Współrzędnościowej (M-10), w tym:
a) roboty rozbiórkowe i wywozy, demontaże
b) roboty budowlane (przemurowania, tynkowanie, malowanie, flizowanie, stolarka drzwiowa, wyposażenie, ścianki i okładziny z płyt g-k, izolacje p.wodne, wylewki podposadzkowe, wykładzina PCV zgrzewana, wykładzina dywanowa klejona, płytki gres)
c) roboty instalacji sanitarnych i towarzyszących (wod-kan, biały montaż)
Szczegółowy opis i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (plik zip.), który zawiera: PFU, ), karty pomieszczeń oraz orientacyjny przedmiar robót (wskaźnikowy)
Warunki realizacji zamówienia zawiera również projekt umowy stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najwyżej ocenianej oferty wynosząca 2 609 408,10 zł brutto przekracza kwotę 907 715,90 zł brutto przeznaczoną do sfinansowanie zamówienia określoną we wnioskach o udzielenie zamówienia o 1 701 692,20 zł .Zamawiający nie ma możliwości pozyskania, zapewnienia, przeznaczenia dodatkowych środków w wysokości 1 701 692,20 zł na realizację przedmiotowego zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2609408,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2609408,10 PLN
| 2022-04-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |