Budowa drogi gminnej Nr 109941 L od km 0+900 do km 1+678 dojazdowej do pól i lasów w miejscowości Izbica-Zalesie
GMINA IZBICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00111672
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00111672/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-06 11:05
- Lokalizacja
- Izbica-Wieś, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e402797e-88dd-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 5641750513
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00111672 z dnia 2022-04-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej Nr 109941 L od km 0+900 do km 1+678 dojazdowej do pól i lasów w miejscowości Izbica-Zalesie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA IZBICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371703
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gminna 4
1.5.2.) Miejscowość: Izbica-Wieś
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-375
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugizbica@mbnet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugizbica.bip.e-zeto.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugizbica.zetopzp.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej Nr 109941 L od km 0+900 do km 1+678 dojazdowej do pól i lasów w miejscowości Izbica-Zalesie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e402797e-88dd-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00111672
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030527/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa drogi gminnej nr 109941 L od km 0+900 do km 1+678 dojazdowej do pól i lasów w miejscowości Izbica-Zalesie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00051275/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia dot. wykonania następujących elementów robót:
2.1. Robót w branży drogowej obejmujących:
a) roboty przygotowawcze,
b) roboty ziemne,
c) podbudowy
d) nawierzchnie drogi gminnej,
e) zjazdy do pól i posesji,
f) UBR (urządzenia bezpieczeństwa ruchu),
g) roboty wykończeniowe,
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisuje:
3.1. Dokumentacja projektowa załącznik Nr 7 do SWZ.
3.2. STWiOR - załącznik nr 8 do SWZ.
4. Przedmiar robót - Załącznik Nr 9 do SWZ - dokument pomocniczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 22.03.2022 r. wybrany Wykonawca, przesłał Zamawiającemu pismo, iż nie podtrzymuje woli zawarcia umowy na wykonanie zamówienia.W związku z powyższym zamawiający działając na podstawie art. 252 ust. 2 ustawy wezwał wykonawcę, którego oferta po ponownej ocenie otrzymała najwyższą ocenę o wyrażenie zgody na wybór jego oferty po upływie terminu związania ofertą. Wykonawca tj. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o., ul. Peowiaków 7, 22-400 Zamość przesłał informację, iż nie wyraża zgody na zawarcie zgody na wybór jego oferty po upływie terminu związania ofertą.
Wobec powyższego zamawiający działając na podstawie art. 263 ustawy
zgodnie, z którym „Jeżeli wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchyla się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego lub nie wnosi wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy, zamawiający może dokonać ponownego badania i oceny ofert spośród pozostałych w postępowaniu wykonawców oraz wybrać najkorzystniejszą ofertę albo unieważnić postępowanie, zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania w sprawie udzielania zamówienia.
| 2022-04-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |