MODERNIZACJA INSTALACJI ELEKTRYCZ-NEJ SERWEROWNI znajdującej się w budynku Wydziału Matematyki i Informatyki UJ w Krakowie, kod: 30-348, przy ul. Łojasiewicza 6,
UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00112687
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00112687/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-06 15:12
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c08879e0-5c19-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 6750002236
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00112687 z dnia 2022-04-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA INSTALACJI ELEKTRYCZ-NEJ SERWEROWNI znajdującej się w budynku Wydziału Matematyki i Informatyki UJ w Krakowie, kod: 30-348, przy ul. Łojasiewicza 6,
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych UJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001270
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gołębia 24
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-007
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 663 39 03
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.onderka@uj.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uj.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.uj.edu.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
MODERNIZACJA INSTALACJI ELEKTRYCZ-NEJ SERWEROWNI znajdującej się w budynku Wydziału Matematyki i Informatyki UJ w Krakowie, kod: 30-348, przy ul. Łojasiewicza 6,2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c08879e0-5c19-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00112687
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00120341/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Rozbudowa instalacji elektrycznej w pom. serwerowni w budynku WMiI, ul. Łojasiewicza 6
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00316046/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 80.272.188.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
wyłonienie Wykonawcy na MODERNIZACJę INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ SERWEROWNI znajdującej się w budynku Wydziału Matematyki i Informatyki w Uniwersytetu Jagiellońskiego, z siedzibą w Krakowie, kod: 30-348, przy ul. Łojasiewicza 6,
4.5.3.) Główny kod CPV: 51100000-3 - Usługi instalowania urządzeń elektrycznych i mechanicznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31220000-4 - Elementy składowe obwodów elektrycznych
31670000-3 - Elektryczne części maszyn i aparatury
31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę,którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2022-04-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |