Opracowanie dokumentacji projektowej wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego dla zadań z zakresu budownictwa drogowego II
Nadleśnictwo Myślenice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00114502
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-07 14:48
- Lokalizacja
- Myślenice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6810009059
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
3 przyznane
DOMINIK NIGBOROWICZSkołyszyn, PL
58 425 PLNDOMINIK NIGBOROWICZSkołyszyn, PL
58 425 PLNDOMINIK NIGBOROWICZSkołyszyn, PL
58 425 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.