„Opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie dróg kołowania śmigłowca w powietrzu wraz z ich oznakowaniem przy bazach Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - 2 zadania”
Lotnicze Pogotowie Ratunkowe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00114877
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-08 08:44
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5222548391
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie eksploatacji lotniskSprzęt kontrolny, bezpieczeństwa, sygnalizacyjny i oświetleniowy
Wykonawcy
2 przyznane
GELCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
88 800 PLNGELCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
88 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.