Rewitalizacja parku zabytkowego w miejscowości Buczyna.
GMINA RADWANICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00114822
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00114822/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-08 08:21
- Lokalizacja
- Radwanice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b7f52895-a069-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 6922256490
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00114822 z dnia 2022-04-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja parku zabytkowego w miejscowości Buczyna.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADWANICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647630
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Przemysłowa 17
1.5.2.) Miejscowość: Radwanice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-160
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@radwanice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.radwanice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.radwanice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja parku zabytkowego w miejscowości Buczyna.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7f52895-a069-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00114822
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026368/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Rewitalizacja zabytkowego parku w miejscowości Buczyna.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00081874/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: InII.271.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Przedmiotem zamówienia jest rewitalizacja parku zabytkowego w Buczynie realizowana w dwóch etapach:
a) Etap I – obejmuje wykonanie alejek parkowych, remont i renowację istniejącego ogrodzenia oraz studni betonowej.
- W celu zapewnienia odpowiedniej komunikacji oraz ekspozycji drzew przewiduje się wykonanie ścieżek komunikacji pieszej o łącznej pow. 773 m2 i nawierzchni naturalnej z kruszywa granitowego ograniczonej obrzeżem betonowym.
- W zakresie remontu i renowacji istniejącego ogrodzenia planuje się odbicie i oczyszczenie tynków elementów murowanych, wykonanie izolacji wraz z uzupełnieniem ubytków oraz montaż poddanych wcześniejszej renowacji kutych przęseł ogrodzeniowych (7 szt.) wraz z zamontowaniem przęseł nowych wykonanych na wzór zbliżony do oryginalnego (8 szt.).
- Istniejącą studnię betonową należy oczyścić oraz wykonać nowy tynk renowacyjny.
b) Etap II – obejmuje renowację szaty graficznej oraz prace konserwacyjne cieku wodnego Młynówka.
- Renowacja szaty roślinnej parku będzie polegała na oczyszczeniu, wykoszeniu oraz wyrównaniu terenu, wykonaniu cięć pielęgnacyjnych w koronach drzew, usunięciu samosiewów i niepożądanych krzewów oraz renowacji nawierzchni trawiastych wraz z ich wyrównaniem, uporządkowaniem miejsca po pałacu oraz wykonaniu nasadzeń drzew liściastych w ilości 10 szt. (kasztanowiec, grab).
- Zakres zadania obejmuje również konserwację układu wodnego cieku Młynówka polegającą na odmuleniu, oczyszczeniu oraz ustabilizowania skarp kiszką faszynową
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przed otwarciem ofert zamawiający umieścił, na stronie prowadzonego postępowania, informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę w wysokości 250 000,00 zł. Tym samym cena jedynej oferty wynoszącą 548 580,00 zł przewyższa kwotę 250 000,00 zł, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 548580,00
| 2022-04-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |