Budowa i modernizacja infrastruktury drogowej w Gminie Tarnów
Gmina Tarnów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00113711
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00113711/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-07 11:53
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a8bc53c9-a8ee-11ec-baa2-b6d934483bfb
- Identyfikator
- 8731550848
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00113711 z dnia 2022-04-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i modernizacja infrastruktury drogowej w Gminie Tarnów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tarnów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661004
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 688 01 34
1.5.8.) Numer faksu: 14 688 01 30
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@gmina.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina.tarnow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/e86efa93-f2cd-432f-b0ee-c4529e0a76cb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa i modernizacja infrastruktury drogowej w Gminie Tarnów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a8bc53c9-a8ee-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00113711
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00038106/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa i modernizacja infrastruktury drogowej w Gminie Tarnów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00094253/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4819460,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr I Drogi obejmuje:1. Remont i modernizacja drogi gminnej „Przez Las” w Woli Rzędzińskiej
2. Przebudowa ul. Bocznej w Zgłobicach
3. Remont i modernizacja drogi bocznej od ul. Zgłobickiej w Zgłobicach
4. Remont i modernizacja ul. Ogrodniczej w Tarnowcu
5. Remont i modernizacja drogi gminnej koło Kościoła w Tarnowcu
6. Remont i modernizacja drogi gminnej „Ostra Góra” w Łękawce
7. Remont i modernizacja ul. Stachury i Kędronia w Koszycach Wielkich
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 2431344,43 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr II Chodniki obejmuje:1. Budowa chodnika przy drodze powiatowej nr 1371K w m. Wola Rzędzińska
(odcinek Km 2+822 do Km 3+360 oraz Km 3+300 do Km 3+780)
2. Budowa chodnika przy drodze wojewódzkiej nr 977 w m. Poręba Radlna
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 2388115,98 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszych ofert we wszystkich częściach przewyższa kwoty, jakie Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a jednocześnie z uwagi na ograniczenia budżetu Zamawiający nie może zwiększyć środków finansowych na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.
Zamówienie finansowane jest ze środków krajowego programu Polski Ład, a Zamawiający nie dysponuje własnymi środkami w odpowiedniej wysokości, które może przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3695358,09 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3990026,84 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszych ofert we wszystkich częściach przewyższa kwoty, jakie Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a jednocześnie z uwagi na ograniczenia budżetu Zamawiający nie może zwiększyć środków finansowych na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.
Zamówienie finansowane jest ze środków krajowego programu Polski Ład, a Zamawiający nie dysponuje własnymi środkami w odpowiedniej wysokości, które może przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3046696,96 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3046696,96 PLN
| 2022-04-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |