Remont Przedszkola Miejskiego nr 18 w Ostrołęce
Miasto Ostrołęka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00116084
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00116084/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-08 14:14
- Lokalizacja
- Ostrołęka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ddb15686-930c-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 7582142002
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00116084 z dnia 2022-04-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont Przedszkola Miejskiego nr 18 w Ostrołęce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Ostrołęka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668410
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. gen. Józefa Bema 1
1.5.2.) Miejscowość: Ostrołęka
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-410
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 297654271
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.ostroleka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ostroleka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ostroleka1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont Przedszkola Miejskiego nr 18 w Ostrołęce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ddb15686-930c-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00116084
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004203/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Rozbudowa i remont PM nr 18
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00067169/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KPZ.271.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1876957,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
II. Zakres rzeczowy robót
Branża architektoniczno – konstrukcyjna
Roboty ogólnobudowlane przewidują:
a) Na zewnątrz budynku:
rozbiórka żelbetowych schodów zewnętrznych i podjazdu do garażu;
rozbiórka betonowych daszków, nad wejściami;
demontaż istniejących opasek betonowych;
rozbiórka ogrodzenia przed budynkiem;
rozbiórka balkonów;
demontaż zbędnych wywiewek wentylacyjnych;
wykonanie nowych schodów zewnętrznych z kostki betonowej wraz z balustradami i pochwytami;
ułożenie nowych nawierzchni, utwardzonych przy budynku;
wykonanie nowego ogrodzenia z furtką w linii budynku od strony północnej;
montaż zadaszeń systemowych nad wejściami do budynku;
wymiana stolarki okiennej i drzwiowej;
naprawa tynków na kominach oraz montaż kratek metalowych, zabezpieczających wylot otworów wentylacyjnych;
nadbudowa istniejącego tarasu;
ocieplenie budynku wraz z wykonaniem nowych tynków i malowaniem całości elewacji;
wykonanie nowej więźby dachowej nad projektowaną nadbudową i klatką schodową K1;
wymiana pokrycia dachowego, w trakcie prac należy dokonać oględzin istniejących elementów więźby dachowej i ew. dokonać ich wymiany;
wymiana nowego orynnowania oraz instalacji odgromowe.
b) Wewnątrz budynku:
podział budynku na strefy pożarowe;
wydzielenie pożarowe klatki schodowej wraz z oddymianiem;
zmiana układu i funkcji części pomieszczeń;
częściowe rozbiórki ścian wewnętrznych;
zamurowania oraz poszerzenia otworów okiennych i drzwiowych;
wymiana istniejących posadzek, naprawa istniejącego parkietu;
naprawa i wykonanie nowych tynków i okładzin ściennych;
wymiana stolarki drzwiowej;
montaż nowej armatury i grzejników;
montaż windy towarowej;
wymiana instalacji wewnętrznych (szczegóły w opracowaniach branżowych).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2299988,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2420747,79 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2299988,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowe Hermes Jamka Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7580008245
7.3.3) Ulica: ul. 11 Listopada 121C
7.3.4) Miejscowość: Ostrołęka
7.3.5) Kod pocztowy: 07-410
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
prace ogólnobudowlane i elektryczne
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2299988,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-04-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |