Tryb podstawowy bez negocjacji na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Budowa siłowni zewnętrznej i placu zabaw na działce nr 227/3 w Występie”.
Gmina Nakło nad Notecią
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00134467
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00134467/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-26 09:26
- Lokalizacja
- Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa26a0ba-8b07-11ec-9bc1-c2db95d08897
- Identyfikator
- 5581768632
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00134467 z dnia 2022-04-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Tryb podstawowy bez negocjacji na realizację zadania inwestycyjnego pn.
„Budowa siłowni zewnętrznej i placu zabaw na działce nr 227/3 w Występie”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nakło nad Notecią
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350895
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ks. P. Skargi 7
1.5.2.) Miejscowość: Nakło nad Notecią
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@umig.naklo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gmina-naklo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/naklo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Tryb podstawowy bez negocjacji na realizację zadania inwestycyjnego pn.„Budowa siłowni zewnętrznej i placu zabaw na działce nr 227/3 w Występie”.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa26a0ba-8b07-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00134467
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024548/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa siłowni zewnętrznej i placu zabaw na działce nr 227/3 w Występie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie dofinansowane jest z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich Działanie: Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich Poddziałanie: 7.4 „Wsparcie inwestycji w tworzenie, ulepszanie i rozwijanie podstawowych usług lokalnych dla ludności wiejskiej, w tym rekreacji, kultury i powiązanej infrastruktury”. Operacja: 7.4.1.2 „Kształtowanie przestrzeni publicznej”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00054557/04
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 334588,40 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 145520,19 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie placu zabaw i siłowni zewnętrznej. W ramach zamówienia należy wykonać nawierzchnię placu zabaw i siłowni z płyt przerostowych, montaż urządzeń zabawowych, montaż urządzeń do ćwiczeń oraz obiektów małej architektury takich jak ławki i kosze na odpady. Teren objęty opracowaniem obejmuje dwa obszary, zgodnie z zaznaczeniem kolorem pomarańczowym na dołączonym do postępowania planie zagospodarowania. Plac zabaw ma zostać zlokalizowany w pobliżu przedszkola, natomiast siłownia w sąsiedztwie istniejącego boiska szkolnego. Zamówienie obejmuje także demontaż elementów znajdujących się na terenie objętym opracowaniem.
Stan istniejący: Przez teren placu zabaw przebiega chodnik z kostki betonowej oraz zainstalowane są urządzenia zabawowe i inne elementy małej architektury, które przeznaczone są do demontażu. W miejscu wykonania siłowni zewnętrznej zlokalizowany jest betonowy zbiornik podziemny, przeznaczony do likwidacji.
Obszar objęty opracowaniem należy oczyścić z ewentualnych zanieczyszczeń oraz gruzu. W miejscach, gdzie zaprojektowano nowe nawierzchnie należy usunąć odpowiednie warstwy gruntu rodzimego.
Szczegółowy zakres prac zgodnie z załączoną dokumentacją. Załączony przedmiar robót ma charakter pomocniczy i nie zwalnia potencjalnych wykonawców od indywidualnego określenia zakresu prac na podstawie projektu i wizji w terenie.
Do rozbiórki na placu zabaw należy założyć następujące elementy:
- drewniana huśtawka,
- studnia kamienna,
- pięć urządzeń stalowych (drabinki, samochód, wiata ze stołem) widoczne na zdjęciu
- sprężynowiec,
- ławeczka – 3 szt.
- piaskownica.
W załączaniu do SWZ plik PDF – (materiał poglądowy) z opisanymi urządzaniami.
Zamawiający informuje, iż demontaż ogrodzenia i oświetlenia nie wchodzi w zakres przedmiotu zamówienia. Na terenie objętym zakresem zamówienia, zgodnie z plikiem o nazwie „ PZT z określeniem zakresu” nie występuje ogrodzenie ani oświetlenie.
Zamawiający informuje, że demontaż nawierzchni asfaltowej nie wchodzi w zakres zamówienia. Na terenie objętym zakresem zamówienia, zgodnie z plikiem o nazwie „ PZT z określeniem zakresu” nie występuje nawierzchnia asfaltowa.
Zamawiający informuje, iż demontaż obrzeży betonowych i chodników wchodzi w zakres przedmiotu zamówienia.
Zamawiający wymaga wykonania nawierzchni bezpiecznej, z mat przerostowych jak wskazano w pliku o nazwie „PZT z określeniem zakresu”.
Zamawiający informuje, iż do zadań wykonawcy należy utylizacja zdemontowanych urządzeń i odpadów.
Szczegółowy zakres prac zgodnie z załączoną dokumentacją. Załączony przedmiar robót ma charakter pomocniczy i nie zwalnia potencjalnych wykonawców od indywidualnego określenia zakresu prac na podstawie projektu i wizji w terenie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja techniczna – załącznik nr 8 do SWZ.
Koszty związane z utylizacją odpadów z budowy, opłatami za uczestnictwo w odbiorach technicznych przedstawicieli służb utrzymania sieci uzbrojenia terenu, ryzykiem związanym z bezpieczeństwem i odpowiedzialnością cywilną, koszty ewentualnego odwodnienia terenu budowy, koszty ubezpieczenia budowy, wszelkie koszty związane z prowadzoną budową niewymienione w przedmiarach, należy ująć w kosztach ogólnych budowy. Wykonawca, jako wytwórca odpadów, ma obowiązek wywiezienia i utylizacji wszelkich odpadów (np.: gruzu, ziemi, itp.) zgodnie z ustawą o odpadach (wywóz, miejsce składowania oraz koszt utylizacji po stronie wykonawcy).
Wykonawca ma obowiązek z 14-dniowym wyprzedzeniem, powiadomić poszczególnych gestorów sieci o rozpoczęciu prac oraz wykonać prace zgodnie z wydanymi od gestorów warunkami.
Wykonawca ma obowiązek zaktualizować wydane przez gestorów sieci warunki wykonania robót. Koszt aktualizacji warunków od gestorów należy uwzględnić w cenie oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212100-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów wypoczynkowych
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 267156,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 415740,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 267156,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): FREEKIDS S.C. A.Gąsiorek Z.Andruszewski
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Andruszewski Zbigniew FREEKIDS, Gąsiorek Artur FREEKIDS
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9151766609
7.3.4) Miejscowość: Trzęsowice
7.3.5) Kod pocztowy: 55-106
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 267156,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-04-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |