Budowa dróg gminnych nr 109760B ulicy M.Górskiego nr 109761B ulicy ks. K. Kaczoro-wskiego nr 109762B ulicy ks. W. Balukiewicza

GMINA RACZKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00117037
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00117037/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-04-11 11:09
Lokalizacja
Raczki, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cb1d3dbe-9e0c-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
8442141606
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

Wykonawcy

1 przyznane

EKODROM Sp. z o.o.Augustów, PL · lot 0
2 776 053,73 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00117037 z dnia 2022-04-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dróg gminnych nr 109760B ulicy M.Górskiego nr 109761B ulicy ks. K. Kaczoro-wskiego nr 109762B ulicy ks. W. Balukiewicza

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RACZKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790670935

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Kościuszki 14

1.5.2.) Miejscowość: Raczki

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-420

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.7.) Numer telefonu: 875685925

1.5.8.) Numer faksu: 875686410

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@raczki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.raczki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://raczki.logintrade.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa dróg gminnych nr 109760B ulicy M.Górskiego nr 109761B ulicy ks. K. Kaczoro-wskiego nr 109762B ulicy ks. W. Balukiewicza

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb1d3dbe-9e0c-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00117037

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023580/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa dróg gminnych nr 109760B ulicy M.Górskiego nr 109761B ulicy ks. K. Kaczorowskiego nr 109762B ulicy ks. W. Balukiewicza

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00077493/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ING.271.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pod nazwą:
Budowa dróg gminnych nr 109760B ulicy M.Górskiego nr 109761B ulicy ks. K. Kaczorowskiego nr 109762B ulicy ks. W. Balukiewicza

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2776053,73 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3832437,35 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2776053,73 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKODROM Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8461661 89

7.3.3) Ulica: Mirabelki 25

7.3.4) Miejscowość: Augustów

7.3.5) Kod pocztowy: 16-300

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-04-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2776053,73 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-11-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-04-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane