„Poprawa standardu i jakości sieci drogowej na terenie miasta i gminy Kozienice – etap II”
GMINA KOZIENICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00118489
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00118489/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-12 09:41
- Lokalizacja
- Kozienice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d371d103-9df6-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 8121828216
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00118489 z dnia 2022-04-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Poprawa standardu i jakości sieci drogowej na terenie miasta i gminy Kozienice – etap II”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOZIENICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223333
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Kozienice
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-900
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kozienice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozienice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
przetargi.pzpkozienice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Poprawa standardu i jakości sieci drogowej na terenie miasta i gminy Kozienice – etap II”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d371d103-9df6-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00118489
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025465/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa i rozbudowa dróg na terenie Gminy Kozienice w ramach Polskiego Ładu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00077310/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.7011.44.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 23715774,66 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Poprawa standardu i jakości sieci drogowej na terenie miasta i gminy Kozienice – etap II”. Niniejsza inwestycja jest przewidziana do dofinansowania z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, zgodnie ze Wstępną Promesą Nr 01/2021/5194/PolskiLad dot. realizacji przez Gminę Kozienice inwestycji: „Poprawa standardu i jakości sieci drogowej na terenie miasta i gminy Kozienice – etap II”.1. Przedmiotem zamówienia jest budowa nw. dróg na terenie Gminy Kozienice w następującym zakresie:
1) Budowa dróg nr 3 KDD, 4 KDW, 5 KDW, 7KDW w m. Janów,
2) Budowa drogi gminnej w m. Łaszówka (I etap) ,
3) Budowa drogi w m. Łaszówka (II etap),
4) Budowy drogi gminnej w m. Kozienice – ul. Waryńskiego,
5) Budowa drogi gminnej nr 11 KDD w m. Chinów – II etap,
6) Rozbudowa drogi gminnej nr 170527W w m. Kociołki.
2. Roboty będące przedmiotem zamówienia wykonawca wykona kompleksowo zgodnie z dokumentacją projektową i SST stanowiącą zał. nr 11.1 do SWZ, zgodnie ze sztuką budowlaną oraz obowiązującymi przepisami techniczno-budowlanymi i normami.
3. Szczegółowe parametry techniczne oraz parametry charakterystyczne materiałów i urządzeń będących przedmiotem zamówienia części (zadania) I określa dokumentacja projektowa i SST.
2. Zamówienie obejmuje kompleksowe wykonanie wszystkich robót budowlanych i usług związanych z realizacją części (zadania) I, w tym robót przygotowawczych, pomocniczych, towarzyszących, opracowanie dokumentacji powykonawczej wraz z obsługą i inwentaryzacją geodezyjną
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32520000-4 - Sprzęt i kable telekomunikacyjne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45233124-4 - Roboty budowlane w zakresie arterii drogowych
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45247110-4 - Budowa kanałów
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 2879695,19 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Poprawa standardu i jakości sieci drogowej na terenie miasta i gminy Kozienice – etap II”. Niniejsza inwestycja jest przewidziana do dofinansowania z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, zgodnie ze Wstępną Promesą Nr 01/2021/5194/PolskiLad dot. realizacji przez Gminę Kozienice inwestycji: „Poprawa standardu i jakości sieci drogowej na terenie miasta i gminy Kozienice – etap II”.1. Przedmiotem zamówienia jest budowa nw. dróg na terenie Gminy Kozienice w następującym zakresie:1) budowa drogi w m. Wójtostwo – w kierunku H. Kozienickich,
2) budowa drogi w m. Wójtostwo – I etap w kierunku ul. Zielonej,
3) budowa drogi gminnej w m. Wójtostwo-parcela od końca drogi gminnej nr 170516W do ul. Zielonej – II etap,
4) budowa drogi przez wieś w m. Kępa Bielańska – i etap,
5) budowa drogi gminnej nr 170545W w m. Opatkowice na odc. od posesji nr 18 do drogi gminnej nr 170519W /od skrzyżowania w kierunku posesji nr 27 w m. Opatkowice/,
6) budowa drogi gminnej w m. Kępa Bielańska – II etap,
7) budowa drogi gminnej w m. Kępa Wólczyńska w kierunku Holendrów,
8) budowa drogi gminnej w m. Wójtostwo-Parcela od końca drogi gminnej o nr 170516W do ul. Zielonej – III etap,
9) budowa drogi od mostu do Przewozu w m. Holendry Kozienickie.
2. Roboty będące przedmiotem zamówienia wykonawca wykona kompleksowo zgodnie z dokumentacją projektową i SST stanowiącą zał. nr 11 do SWZ, zgodnie ze sztuką budowlaną oraz obowiązującymi przepisami techniczno-budowlanymi i normami.
3. Szczegółowe parametry techniczne oraz parametry charakterystyczne materiałów i urządzeń będących przedmiotem zamówienia określa dokumentacja projektowa i SST dla zadania pn. jw.
2. Zamówienie obejmuje kompleksowe wykonanie wszystkich robót budowlanych i usług związanych z realizacją części (zadania) II, w tym robót przygotowawczych, pomocniczych, towarzyszących, opracowanie dokumentacji powykonawczej wraz z obsługą i inwentaryzacją geodezyjną
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32520000-4 - Sprzęt i kable telekomunikacyjne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu
45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
45247110-4 - Budowa kanałów
4.5.5.) Wartość części: 3883048,49 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Poprawa standardu i jakości sieci drogowej na terenie miasta i gminy Kozienice – etap II”. Niniejsza inwestycja jest przewidziana do dofinansowania z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, zgodnie ze Wstępną Promesą Nr 01/2021/5194/PolskiLad dot. realizacji przez Gminę Kozienice inwestycji: „Poprawa standardu i jakości sieci drogowej na terenie miasta i gminy Kozienice – etap II”.1. Przedmiotem zamówienia jest budowa nw. dróg na terenie Gminy Kozienice w następującym zakresie:
1) Rozbudowa ulicy Zdziczów w zakresie dobudowy ciągu pieszo rowerowego, miejsc parkingowych i przebudowy oświetlenia ulicznego.
2) Budowa drogi gminnej w m. Nowiny gmina Kozienice wraz z budowa oświetlenia.
3) Budowa drogi gminnej wraz z wjazdem na teren strażnicy OSP w Woli Chodkowskiej.
4) Budowa drogi gminnej – ul. Łąkowa w m. Aleksandrówka gmina Kozienice.
5) Budowa drogi gminnej w m. Chinów.
6) Budowa drogi gminnej nr 04KDD w miejscowości Śmietanki.
7) Budowa drogi gminnej w miejscowości Chinów – 16 KDD.
8) Budowa drogi gminnej w m. Świerże Górne.
9) Budowa drogi gminnej do ośrodka w m. Kozienice.
10) Rozbudowa drogi gminnej – ul. Nowy Świat na odcinku od DK 79 do ronda z ul. Hamernicką w m. Kozienice.
2. Roboty będące przedmiotem zamówienia wykonawca wykona kompleksowo zgodnie z dokumentacją projektową i SST stanowiącą zał. nr 11.3 do SWZ, zgodnie ze sztuką budowlaną oraz obowiązującymi przepisami techniczno-budowlanymi i normami.
3. Szczegółowe parametry techniczne oraz parametry charakterystyczne materiałów i urządzeń będących przedmiotem zamówienia określa dokumentacja projektowa i SST dla zadania pn. jw.
2. Zamówienie obejmuje kompleksowe wykonanie wszystkich robót budowlanych i usług związanych z realizacją części (zadania) III , w tym robót przygotowawczych, pomocniczych, towarzyszących, opracowanie dokumentacji powykonawczej wraz z obsługą i inwentaryzacją geodezyjną
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31321100-3 - Napowietrzne linie energetyczne
31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
32520000-4 - Sprzęt i kable telekomunikacyjne
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
45247110-4 - Budowa kanałów
4.5.5.) Wartość części: 9133675,60 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Poprawa standardu i jakości sieci drogowej na terenie miasta i gminy Kozienice – etap II”. Niniejsza inwestycja jest przewidziana do dofinansowania z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, zgodnie ze Wstępną Promesą Nr 01/2021/5194/PolskiLad dot. realizacji przez Gminę Kozienice inwestycji: „Poprawa standardu i jakości sieci drogowej na terenie miasta i gminy Kozienice – etap II”.2. Zamówienie obejmuje kompleksowe wykonanie wszystkich robót budowlanych i usług związanych z realizacją części (zadania) IV, w tym robót przygotowawczych, pomocniczych, towarzyszących, opracowanie dokumentacji powykonawczej wraz z obsługą i inwentaryzacją geodezyjną oraz opracowanie dokumentacji projektowej – dla cz. IV.a. Przedmiot zamówienia obejmuje:4) Część (zadanie ) IV:
- Rozbudowa drogi gminnej nr 170512W w m. Ruda – I etap,
- Budowa drogi gminnej w m. Wólka Tyrzyńska B,
- Budowa drogi gminnej ul. Uroczej nr 44 KDD w m. Nowiny,
- Budowa drogi gminnej ul. Wygodnej nr 41 KDD w m. Nowiny,
- Rozbudowa ul. Rodzinnej w m. Kozienice,
- Rozbudowa drogi gminnej nr 170548W w m. Samwodzie,
- Budowa drogi w gminie Kozienice – 4 Kopce,
- Budowa drogi gminnej w m. Łuczynów do torów,
- Rozbudowa drogi gminnej nr 170540W w m. Chinów,
- Rozbudowa drogi gminnej w m. Chinów – Niwa.
a) Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej dla 10 obiektów drogowych (liniowych) zlokalizowanych na terenie Gminy Kozienice wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień, warunków i decyzji o pozwoleniu na ich budowę/ zgłoszenia wykonania robót i na ich podstawie budowa, rozbudowa, przebudowa dróg określonych w pkt. 2 ppkt. 4 oraz pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie wykonywania robót budowlanych.
Roboty budowlane oznaczają pełny zakres robót budowlanych wszelkich branż, robót rozbiórkowych, robót montażowych oraz dostaw urządzeń dotyczących obiektów wraz
z infrastrukturą techniczną w zakresie opisanym w dokumentacjach projektowych wykonanych
w ramach realizacji umowy
b. Ogólne wytyczne i zakładane funkcjonalności:
Zamierzenie obejmuje wykonanie przedsięwzięcia zgodnie z ustaleniami programów funkcjonalno-użytkowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych
45232452-5 - Roboty odwadniające
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 7819355,38 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Stosownie do art. 222 ust. 4 ustawy Pzp zamawiający przed otwarciem ofert podał kwotę jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie części I zamówienia wynoszącą 3 100 000,00 zł brutto. Do wyznaczonego terminu składania ofert wpłynęły 2 oferty, przy czym cena każdej z ofert przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4285320,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5424588,96 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Stosownie do art. 222 ust. 4 ustawy Pzp zamawiający przed otwarciem ofert podał kwotę jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie części I zamówienia wynoszącą 3 900 000,00 zł brutto. Do wyznaczonego terminu składania ofert wpłynęły 2 oferty, przy czym cena każdej z ofert przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5409304,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5582822,82 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do dnia wyznaczonego na składanie ofert w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do wyznaczonego terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-04-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |