Świadczenie usług asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej w ramach programu "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" - edycja 2022. Działanie w ramach Funduszu Solidarnościowego.
POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00128167
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-04-20 15:19
- Lokalizacja
- Wysokie Mazowieckie, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7221350104
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
Wykonawcy
4 przyznane
Aneta WojnoBrzóski Tatary 20, PL
79 055,6 PLNLA VI E ELWIRA KONICKAWysokie Mazowieckie, PL
79 055,6 PLNBarbara LubowickaSzepietowo, PL
79 055,6 PLNElżbieta NiewiarowskaCiechanowiec, PL
28 655,6 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.