Przebudowa odcinków dróg powiatowych w miejscowości Kaletnik, Gmina Szypliszki

Zarząd Dróg Powiatowych w Suwałkach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00144475
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00144475/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-03-13 11:41
Lokalizacja
Suwałki, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5e690ee5-ba30-4323-b2f6-b56c0c2950ee
Identyfikator
8441876033
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneOznakowanie drogoweElementy przepustówRoboty w zakresie nawierzchni ulicRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00144475 z dnia 2025-03-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa odcinków dróg powiatowych w miejscowości Kaletnik, Gmina Szypliszki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Suwałkach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790727227

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 57

1.5.2.) Miejscowość: Suwałki

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-400

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.7.) Numer telefonu: 87 565 70 85

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdp.suwalki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.suwalki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/zdpsuwalki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa odcinków dróg powiatowych w miejscowości Kaletnik, Gmina Szypliszki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e690ee5-ba30-4323-b2f6-b56c0c2950ee

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00144475

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00013433/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Przebudowa odcinków dróg powiatowych w miejscowości Kaletnik, gmina Szypliszki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00096252

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.II.240.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, obejmujące wykonanie przebudowy dróg powiatowych nr:
1153B Suwałki- Okuniowiec – Kaletnik – Wiatrołuża – Zaboryszki w km 15+400 – 15+910
1156B Kaletnik – Adamowizna – Orlinek – Gremzdel w km 0+000 – 0+533
1154B Węgielnia – Bilwinowo – Kaletnik w km 7+150 – 7+383,
polegające między innymi na wykonaniu nowej konstrukcji jezdni z mieszanki AC 11S o szerokości 5,5 m - 6,0 m dla obciążenia ruchu KR2, zjazdów, chodnika, oznakowania pionowego i poziomowego, budowa kanału technologicznego.
2. Szczegółowo zakres przedmiotu zamówienia i warunki realizacji określa – przedmiar robót, dokumentacja projektowa, szczegółowe specyfikacje techniczne oraz projektowane postanowienia umowy, stanowiące załączniki do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

44132000-4 - Elementy przepustów

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu ceny ofert znacznie przekraczają możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3100001,51 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4470713,91 PLN

2025-03-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane