Remont dachu budynku sali gimnastycznej w Zespole Szkół Nr 3 w Wołominie przy ul. Kazimierza Wielkiego 1, w ramach zadania pn. „Modernizacja infrastruktury oświatowej”.
Gmina Wołomin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00120534
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00120534/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-04-13 10:53
- Lokalizacja
- Wołomin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fccf249a-85ae-11ec-94c8-de8df8ed9da1
- Identyfikator
- 1251333722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00120534 z dnia 2022-04-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu budynku sali gimnastycznej w Zespole Szkół Nr 3 w Wołominie przy ul. Kazimierza Wielkiego 1, w ramach zadania pn. „Modernizacja infrastruktury oświatowej”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wołomin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ogrodowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Wołomin
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wolomin.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolomin.org
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wolomin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu budynku sali gimnastycznej w Zespole Szkół Nr 3 w Wołominie przy ul. Kazimierza Wielkiego 1, w ramach zadania pn. „Modernizacja infrastruktury oświatowej”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fccf249a-85ae-11ec-94c8-de8df8ed9da1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00120534
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-04-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019651/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Modernizacja dachu sali gimnastycznej w Zespole Szkół Nr 3 w Wołominie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00046989/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont dachu budynku sali gimnastycznej w Zespole Szkół Nr 3 w Wołominie przy ul. Kazimierza Wielkiego 1, w ramach zadania pn. „Modernizacja infrastruktury oświatowej”.
1. W ramach wykonania przedmiotu umowy Wykonawca w szczególności:
1) demontaż instalacji odgromowej,
2) rozbiórkę kominów wentylacyjnych na ściance attykowej,
3) rozbiórkę blaszanych obróbek dachowych na ściankach attykowych,
4) rozbiórkę blaszanych obróbek dachowych na ściance w linii kalenicy,
5) rozbiórkę pasów obróbek dachowych przy rynnach wraz z demontażem rynien i rur spustowych,
6) demontaż metalowych paneli ścianek elewacyjnych (do powtórnego montażu),
7) rozbiórkę obróbek dachowych przy kominkach wentylacyjnych wraz z rozbiórką blaszanych kominków wentylacyjnych,
8) rozbiórkę wszystkich warstw nawierzchni dachu (kilka warstw papy, szlichta, ocieplenie) znajdujących się na płytach panwiowych (korytkowych),
9) usunięcie luźnych wypełnień przestrzeni między płytami korytkowymi,
10) uzupełnienie wypełnień przestrzeni między płytami korytkowymi,
11) odtworzenie warstw izolacji termicznej i wodoszczelnej przy użyciu nowych materiałów na całej powierzchni dachu,
12) wykonanie trójkątów odbojowych dla wody deszczowej,
13) ułożenie pokrycia papowego w układzie 3 warstw papy termozgrzewalnej,
14) wykonanie obróbek blacharskich z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo,
15) wykonanie i montaż kominków wentylacyjnych na płytach korytkowych,
16) wykonanie i montaż kominków wentylacyjnych na ściance attykowej,
17) wymiana kratek wentylacyjnych,
18) montaż nowych rynien i rur spustowych PVC Ø200 mm,
19) zabezpieczenie antykorozyjne rusztu ścianek elewacyjnych oraz drabinki stalowej na elewacji,
20) naprawa ubytków tynków na elewacji oraz kominie,
21) montaż nowej instalacji odgromowej wraz z niezbędnymi pomiarami,
22) zabezpieczy odkrytą połać dachową przed opadami atmosferycznymi, w związku z wykonywanymi pracami remontowymi,
23) opracuje dokumentację powykonawczą w 2 egz.,
24) przeniesie na Zamawiającego majątkowe prawa autorskie do dokumentacji powykonawczej, o której mowa w § 1 ust. 2 pkt. 12) umowy oraz § 9 ust. 5 umowy na warunkach określonych w § 17 umowy,
25) udzieli gwarancji na roboty budowlane, o których mowa w § 1 ust. 2 umowy na warunkach określonych w § 10 umowy,
26) zobowiązany jest do protokolarnego przekazania materiałów z rozbiórki Zamawiającemu a następnie złożenia ich w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Do obowiązków Wykonawcy należy odpowiednie zabezpieczenie ww. materiałów, w tym paletowanie, załadunek, transport i rozładunek w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Materiały pochodzące z rozbiórki a stanowiące własność osób prywatnych należy przekazać protokolarnie właścicielowi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 409425,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 820230,51 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 409425,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Manolete Sp. zo.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6090074895
7.3.3) Ulica: 1 Maja 92H
7.3.4) Miejscowość: Kluczewsko
7.3.5) Kod pocztowy: 29-120
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 409425,25 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-04-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |